Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.04.2014, 23:54
Benutzerbild von Milliirade
Milliirade Milliirade ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

GÜLMEKTEN ALTINIZA İŞECENİZ

slm biz şükriye ve bahriye şındi düşüneyriz taşıneyriz hangi konuda yazsak diye bulameyriz. neyse bizim memoli çok saygılı bir insan memoli diyor ki düsçeli metinin kızları çok saygılı yanlız metinin karşısında kızları bacak çatıyor diyor neyse sen nalbantların fatmenin torunu bizim memoliye görürsün günün demiş snra memoli nalbantların gelinine senin alperen bana görürüsün gününü diyor dedi o dana sümeyyeyi zatan hesa
ba katmeyriz biyere kaybelse e 5 lerden topleyriz nolck bu kızanın hali biz bilmeyriz canı sıkılsın beytiyle su kenarı yoluna öpüşme gideyri zatan kızanlar kurluk altında oynayameyri beytiyle sümeyye orayı keraneye çevirdi bide o yetmezmiş gibi kaveyanlarından gçerkenek eğileyri . sen bigün bizim koca dana sümeyye sen merlıkta bizim fatmenin oğlu beytiyle bluşma planları yapeyri tabi bunu gören bossülmanların ayşe işe hemen el koyeri be sümeyye sen nereye gideysin deyeri. sümeyyede firdes yenglere el işi bırakma gittim diyeri bunu duyan bo0ssülmanların ayşe bu olaya inaneyri gibi yapeyri fakat inanmeyri bunlarda yetmezmişs gibi merkez camideki pezevenk kadir hoca bizim koca dana sümeyyenin küçük baş dana erturulu sıkıştıreyri etuğrulda orospu gibi elleteyri parayı alıp gideyri . sen bizim pezevek kadir hoca erturula kızeyri kuran kursunda tespih savureyri erturulda buna çok darıleyri bunu bana yapmeycektin diyip kapıyı vurıp gideyri hemde bizim köyün mıhtarına kadirin pezevenliklerini anlatmaya tam kapıdan girecek kadir erturulu kapıdan döndüreyri yalvareyri yakareyri bizim danayı ikna edeyri neyse sen bizim nalbantların fatmanın dünürleri gelmiş fatmenn kızı yaseminin üstündede kısa kollu varms bizim fatmede yasemine dönüp demiş ki be yasemn tordan bişey giysene üstüne demiş