Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.12.2017, 18:11
seyrangah_06

Standard Kiz Toniye, bakire gelinin sik tutmasina benziyor senin tehditlerin

Sag mal du kleine Ratte, ist das der Moment, wo ich Angst kriegen sollte oder was?
Wenn das die intentierte Wirkung deines dünnschissigen Wunsches aus Buchstaben sein sollte, dann hast Du du das völlige Gegenteil dessen erreicht.

Senin derdin ne biliyormusun fare suratli tipini siktigimin bücürü? Senin derdin ilgi cekmek ve kendini olmadiginin gibi göstermek. Ayni Kücük Emrah'nin eline tabanca alipta "lanet olsun bu hayatta, lanet olsun böyle töre" deyipte ates ettigi gibi. Filmin adi aci lokma'ydi. Dayim da, iki dedesi Canakkale'de rahmet'li olan, demisti ki, ehh ehh, bilmem nesini ne ettigimin cocugu, sen mi adam öldüreceksin? Sen daha tavuk bile kesemezsin demisti...

Bak tipini siktigimin Kücük Emrah'i, sizden kurt cikmaz. Kurt benim! Siz olsaniz olsaniz it, köpek, cakal sürürüsü olursunuz. Allayinizi sikiyim sizin, en kabadayiniz gelsin, en kabadayinizi sikerim sizin.
Benim geldigim yere üc, bes polis arabasi gelir. Senin oraya da gelmistik, fossil korkudan altina sicmisti.

Kendini,sonradan Sivasli bir alevi oldugu ortayan cikan birisi olarak tanitmistin, o zamanlar gizli kalacagini saniyordun hep. O zamanlar sen degil miydin lan beni telefonla arayan, sen degil miydin lan, simdi oraya gelirsem diyen. Bende gel amina kodugumun cocugu, erkeksen gel, amina kodugumun ipnesi diyen.. Gelemedin.

Ama ben geldim, her yere her zaman gelirim ben, yeter ki kafam atmasin.

A.Ç'ya da beni aratmistin. Bana sunlari söylemisti. Her mal das sind insgesamt 5 Leute, da ist auch einer der heisst Ottoman, sie wollen den Timeraiser zusammenschlagen, dich auch, aber ich habe es bei Dir abgewendet, weil ich Dich sehr mag falan filan bir seyler zirvaliyordu..

Ich habe das natürlich nicht ernst genommen, sonst hätte ich ganz andere Saiten gespannt aufgezogen. Wie diese Saiten im leicht angespannten Form aussehen können, kannst Du Dir vom Fossill erzählen lassen. Der alte Sack wurde leichenblass.

Ottoman misin ne boksun, bak senin ananin götüne cop sokarim, tamam mi lan amina kodugumun ipnesi?

Bi de sana gelince amina kodugumun yavsagi, kalkamadigindan oturdugun icin, gece yarisi bir seyler sayiklama basina cok pis is acarsin, sadece kendine degil etrafindakilere de.

Bir de daha senin tehditlerini okursam, neler oluyormus görürsün.. Sana Krankenwagen'de yetisemes cünkü 10 km kuyuruk olur, yeri yerinden oynatirim basina yikarim senin, kacacak delikte bulamazsin... Tamam mi lan amina kodugumun ipnesi...

Zitat:
Zitat von emasculin Beitrag anzeigen
bu oyalandikca oyalaniyor; dedim hadi efendilik bende kalsin, ben onden ciktim. bu uzakdogulular biraz utangac, biraz da buyuge saygili ayaklari var. belki de "sen beni arkadan kestin ben de seni kesicem" derdinde. ne bileyim iste, havluya kurulandikca kurulaniyor demek ki beni bekliyor diye ben ciktim once. racon geregi. nasil olsa ani bir donus yapip yuzyuze gelirim ben bunla diye dert etmedim. ama mesafeyi fazla acmamak gerek, bir tek kurt ben degilim mekanda, kaparlar falan yazik olur.

Geändert von seyrangah_06 (13.12.2017 um 19:44 Uhr).