Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.03.2012, 01:20
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

31ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:30 handy klingelt..mama is am telefon
ich "he anne"
mama "oglum...bugun aksam hayrettin amcanlar bize gelecek...kizlari elif yeni universiteyi bitirdi...o da gelecek...bi gör kizi hele...bir icim su...cok güzel..cok ahlakli..tam bizim aileye laik.."
ich "anne..gecen akilli dedigin kiz su an timarhanede yatiyo iki yildan beri..hem elif o kadar büyüdümü evlenecek yashtami?.."
anne "kiz universiteyi bitirdi diyom sana...oglum yashin geldi artik..eschek kadar adam oldun..parada kazaniyon ne güzel...artik eli ayagi düzgün bi kizla evlenmen lazim"
ich "he he gelirim akshama eve..babamada selam söyle, ona de: gelen hafta derbi var..fenerbahce formasini giymesin yine, ele güne rezil olmayalim" *aufgelegt*
leyla "wer war des?"
ich "mama..evlenmek icin kizla tanishtircakmish"
leyla lacht "hadi ya...seninde niyetin ciddi olacak tabi?"
ich "niye olmasin..senide alirim yanina kuma..jeden abend schön einen 3er"
leyla "hat mein ex auch versucht..türkische weiber kannste nich mit nem dreier ködern..."
ich "hmmm..wenn ich euch beide noch jeden tag gleichberechtig verprügle?"
leyla "das wäre natürlich auch ne option..."
schnell gefrühstück und raus an die arbeit
14:00 komm ich ins büro an...patron masama not yazmish hemen onu görmem icin...boku yedik aq...
ich geh direkt ins büro vom chef
ich "beni cagirmisin patron"
chef "bize cok acil üc tane yeni internet sitesi lazim, grafikci cocuklara söyledim hazirliklari yapiyorlar...en kisa zamanda hallet...siteler cok acil lazim"
ich "eyvallah
16:30 sitz ich mit den grafikern seyyit und gopi (is n inder) im "creative room" (den namen hat sich der chef beim kacken ausgedacht)..
seyyit "olm bu ish sksen bu hafta bitmez"
ich " walla abi...yap bikac numara..patron hemen bitecek diyo..."
gopi " worum gehts grad?"
ich "ananin ami gopi..bi sus aq..."
gopi guckt bissl verwirrt und geht raus
seyyit "olm noluyo sana? ne diye cocugu azarliyon?"
ich "sokacam bunada...catir catir türk kizlarina kayiyo üc seneden beri...türkce ögrenemedi bi türlü hala godumun mali..."
seyyit "olm o bashka o bashka..sen birak simdi onu bunuda ismizi yapalim"
ich "abi ne sitesi yapiyon?"
seyyit "birinci site halis kayseri sucugu reklam sitesi olacak...patron trden adam baglamisch...burda toptancilik yapacakmisch"
ich "iyi, bari bundan sonra sucugumuz eksik olmaz"
seyyit grinst "bu dükkanda hic sucuk eksigi yoktuki" ha ha ha...
20:00 klingelt das telefon, annem ariyo yine,
mama "nerdesin oglum? misafirler geldi, hala seni bekliyoz"
ich "geliyom anne"
20:30 bin ich zu haus...herkez oturma odasinda oturuyo..ohhh elif gercekten güzel bi kiz, tam kumral güzeli..
biraz geyik meyik..
hayrettin amca "elif kizim su bizim arabadan iki torba bulgur getirdiydik memleketten hediye olarak..onlari ugurla bi alin gelin"
hayrettin amca izinden gelirken her sene transite 800 kilo bulgur alir..tüm sene bulgur + x yemegi yer ve tasarruf eder...
elif nimmt die schlüssel vom wagen, wir gehen vor die tür
gencler bash basha görüshmesi icin arrangmentteki en bela yerdeyim su an, anasini satim 3 dakkada ne konusulur aq..herneyse en azindan konusmadi demesin
ich " du bis ja richtig erwachsen geworden..baya zaman olmadi görüschmeyeli"
elif "ja...20 jahre sinds bestimmt"
ich " he ya, bizde kaldiydin bi gece...sabah yataginda bi islaklik vardi...altina ischedi diye laflar falan äähhhh" toller einstand..ich versuch die kurve zu kriegen
elif kneift die augen zusammen und guckt mich böse an
sie sagt garnix...ich schlepp die 40 kilo bulgurs nach haus
22:30 hayrettin amca babamla tam derin politika konularina indi...
23:30 siyaset bitti..futbol baschladi
00:30 1980 in futbol hikayeleri bitti 90lara baschladi...sergen, hagi , hakan shükür
01:00 hele schükür cimbim uefa kupasini aldi...2002 dünya kupasi 3üncülügü
02:00 derbilerde bitti...hayrettin amcalar yavas yavas ayaklandilar
elif 3bucuk saat bi kere yüzüme bile bakmadi...
2:30 misafirleri ugurladik
annem "eeee oglum...nasil buldun kizin?"
ich " walla anne...cok konustuk discharda...en son cocuk konusunda biraz pürüz var..o diyo en fazla iki cocuk..ben direttim en az 7 tane cocuk isterim diye..baschka zamana erteledik..anne alaymi ediyon, iki dakkada ne konuschim kizla?"
annem "oglum ya sen beyendinmi onu söyle..."
ich " tabi canim..güzel kiz..yani falan"
mamas augen strahlen...simdi gider artik sabah aksam elifin bashina nasil gelin edecem plani yapar...
leyla mesaj atti - söz nisan falan yapildimi?"
ich antworte - he, hemen söz taktik..ama ben daha bakire oldugum icin..gerdekten önce bi prova yapmam lazim...müsaitsen bana biraz sex ögretirmisin?-
leyla -bu gece müsait degilim hab meine tage-
ich - stell dich ma net so an..wo ein wille is, gibts auch immer ma n hintereingang-
leyla - bok ol e mi-
demekki bu akscham sex yok herhalde...
3:00 leg ich mich auch schlafen