Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.01.2018, 20:35
seyrangah

Standard

Lan amina kodugumun orospu cocugu. Daha seni elime geciregim amina kodugumum yavsagi. Kim korkak mis lan. Sen degilmiydin beni arayipta kendinim Sivasli alevi olan "ben Kenan" diye tanitan?

Amina kodugumun pici anani Kenan'nin babasi mi sikti de kendini Kenan diye tanitiyon?

Sen misin müslüman, müslüman yalan konusmaz, iftira atmaz, kul hakki yemez. Sen burda müslüman türk kadinlarina en agir iftiralari atmadin mi serefsiz sübyancisi?

Senin amina korum..

Cocuklarini Ensar Vakfi'nda bir sey mi yaptilar bu ipne hocalar. Ortaya cikmasin diye mi örtbas etmeye calisiyon lan amina kodugum?

Sen erkek degil kadinlar kadar bile yürekli olamazsin. Senin gibi erkegin tam amina koyum götü yere degen tintin yavsak..

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Be onun bunun yavsagi sagdan soldan buldugun foto montajlara ancak senin gibi alcak cukur onun bunun yavsaklari inanir... ULAN DEYUZ ULAN YEDI SULALESINI ONA BUNA PES KES CEKEN SEN DEGILMISSIN GIBI GELMIS BURDA ZIRVALIYORSUN::TUH SENIN O ALCAK IBNE SURATINA::IBNE KEMALIN TORUNLARI NE OLACAK::SUBYANCI SENIN ATANIDI BABASI BELIRSIZ IBNE ATAN
Ulan denize girsan bir kova su alirsin her onunE gelene domALir zoru görünce sanalin ARkASINA GIZLENEN UYUZLU CAKAL-::sANA KAC KERE DEDIM BENIM KONUMDAN UZAK DUR ULAN YEDI SULALENI ONUN BUNUN ALTINA YATIRTIP BAS TUTMAKTAN ZEVK ALAN SEN OLDUGUNA GÖRE MUHTEMELEN SEN SUBYANCISIN::SEN MÜSLÜMANLARIN SICTIGI BOK BELKIM OLURSUN :.:IFTIRACI IBNE BOYNUZLU DOMUZ
sen kendini anlatiyorsun zihnin alcakliklarla dolu zeRre serefi olmayan gihodi.........Konularimdan uzak DUR serefsiz cukur alcak...Yeryüzündeki bütün küfürleri yutmaYI GÖZE ALIYORSAN YAZ::AHA NE DEYIM SANA YALAMA OLMUS IBNE BUNUDA YUTARSIN.

Geändert von seyrangah (15.01.2018 um 23:12 Uhr).