Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.01.2018, 08:33
seyrangah

Standard

Amk salagi, ben eger cok merakliysan söyleyim. Afsar'im, Afsarlar Oguz'un 24 boyundan birisidir. Ben ne Erdogan gibi Gürcü asilliyim, ne de Abdullah Gül gibi, Osmaniye Ermenilerinden olan Devlet Bahceli gibi ermeni asilliyim.
Osmanli da Türk degil idi. Osmanli 17. yila kadar Alevi-Bektasi idi. Osmanli'nin baslangi Türk ve sonu Türktür. Osmanli hic bir zaman Türklüge deger vermedi..

Mahalle yanarken, orospu evde sacini tararmis.

Geri zekali salak. Sen Osmanli torunu degilsin. Senin dedelerin Osmanli hanedani ailesi degildi, onlar Türkmen idi ve cem evlerindeydi cünkü Osmanli'nin sonra dan devraldigi Emevi-Yezit anlayisina göre, camiye girenler Hz. Hüseyin'nin, peygamber Hz. Muhammed'in torunu, Hz. Hüseyin'nin kesilmis basina türkürmek zorunda kalmislardi. Onlar bu yüzden camiye gitmezlerdi.
Geri cahil salak koyun, sen Osmanli torunu degilsin, alevi dönmesi salak. Osmanli kadar adaletsiz bir yönetim yoktu. Yoksa Allah yikilmasina niye izin versin ki? SALAK!!!

Bu milletin amina koyacagiz, arkadanda ins Allah sesleri geliyordu ve bu adam Tayyip'in bir numarali mütahitidir.. Tayyip de biz Türk milliyetciligini ayaklar altinda aldik demedi mi?

Bunlarin pesinde giden TÜRK MILLYETCISI MI GERI ZEKALI KOYUN MU OLUR LAN?