Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.12.2016, 19:16
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Sanal fareler:-)

hic gülecegim yoktu..:-)))Sanalin verdigi rahatliga bakarmisiniz baylar bayanlar:-))12 yil Psikriyatis dersi vermis inssana , psokloji dersi vermeye kalkar ücbes lümpen:-))halen beslik simit gibi kivirip duracaginiza,burdaki lümpen dostlarinida toplayip gelip beni tanima serefine ersen olurki aydinlik grmüs olursun..korkmana gerek yok yalakaligini yaptiginiz larayi, sapci basi delfini varsa baska kapcik agizlilarida alip gel size gelisimizi tamamlamaya yardimci olacagim...cok zor degilmi cukurundan cikmak..orda üzerine pislik akmasini bekle o zaman o nb alcagi..seref yoksunu oldugunu halen zirvalayip durman ayri bir paramanyak vaka...Su almanlara bazen cok kiziyorum, benden aldiklari vergilerle surda en az 10 tane lümpene magis veriyorlar..besle kargayi bari o doysun..the host diyorum biraz eglenelim bari vergiler bosa gitmesin

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Edindiğim bilgiye göre züğürtmüşsün sen,hatta işin gücün bile yokmuş.
Zaten psikolojide bir kural var,basık kişilikler kendilerini hep olmadıkları,olamadıkları gibi gösterirmiş.Seninkisi de o hesap.

Biz öğrendik realde neler döndüğünü,senin kaç kuruşluk bir adam olduğunu....
Sen git kendine bir iş bul,bu devlet hep sana mı bakacak )))
Evde yeşilçam filmleri izleye izleye ne hale gelmişsin,neredeyse dialoglar hep coşkun,arada Nuri alçoda oluyor bazen )))