Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.04.2015, 19:40
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen muhabbet tellalına hitaben;

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
sen bana ölüm hastasi oldugunu, ve zaten ölecegini dedin!
hangi akli basinda insan kendini intihar etmeye kalkar! al iste, kendin ne oldugunu, kendi ellerinle yazdin.

senin ne dedigin umrumda degil, deli oldugun her yazindan belli. naciye, senin hastahanede olmadigini, ve sadece numara yaptigini söyledi. bu kadar basit. baska insanlara bile bulasman senin gercekten hasta oldugunu gösteriyor. ne yazikki, o söyledigin hastalik degil.
git dedavi ol. ve burdaki insanlari rahatsiz etme.
Değerli Manukyan teyze, ben Ankara diyorum siz '' my ass'im kara'' diyorsunuz (!) Kuşbeyninize sokun şunu 17 ağustos 2014 te intihar girişimim ve 19 ağustosta taburcu oldum. Ben akciğer kanseri olduğumu ise Ocak 2015 in ortasında öğrendim (!) Evet ben yediğimi de, içtiğimi de , ağzımdan çıkmış olanı da inkar etmem. Eğer öyle olsaydı, bugün '' harfi harfine, kelimesi kelimesine'' kendi yazdıklarımında içinde olduğu tüm konuşma kaydında oynama yapardım (!) Ama olduğu gibi yayınlamıştım sizin o olmayan vicdan yargınız bunu algılayamıyor değil mi? Deli bu arada '' yiğidin iyisine '' derler...Sizin yaptıklarınıza ise başka (!) şeyler diyorlar ama bilen biliyor anlayan da anladı üstelik. Ve şu an tedaviye başlasam tedavi şansı hala sürüyor ama ben kendim reddediyorum (!) Aklınız sıra bana laf söylüyorsunuz değil mi? Yazık. Hakim bile muhakeme ederken ( yargılama yaparken) at gözlüğü takıp sabit kararlar vermez. Her iki tarafı da dinler ona göre karar verir. Bu arada kkomik oluyorsunuz yapmayın.