Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 11:26
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Ben de seni tarafsiz bilirdim, hayirdir ne oldu? Iyi misin kendinde misin?

Ben durduk yere inancsiz birine bir sey demedim, hem inancsiz hem les kargasi gibi muslumanlar soyle Islam boyle diye zirlayana dedim. Bunu sen de iyi goruyorsun. Onlara cevap verilince karsilik verilince mizmizlanmayacaklar. Efendi gibi bizim elestirilerimizi sorularimizi gogusleyecekler. Nasil ki muslumanlar bu kadar sozlu tacizle ve saldiriyla karsi karsiyayken, gtu yemiyorsa da konusmayacak, baslatmayacak. Bu kadar basit bir sey. Sorgulama sadece ona ozel bir hak degil.

benekalice'yi hic tanimiyormussun gibi konusmana gerek yok. Ben suradaki bir mesajina bakarak ona o soruyu sormadim. Ayrica eger muslumansa neden basit bir soruya cevap vermek bu kadar zor? Bana biri oyle soru sorsa ona hakaret kufur edecegime (onun cevabinda yaptigi gibi) direkt cevap verirdim.

Inancini sorgulama demissin, ha ha ha. Peki ben onun inancini sorgulamayim o bizim alayimizi sorgulama haddini ve pisligini, cevirip uydurdugu hadislerle ayetlerle kendinde gorsun. Yok oyle dunya.

hic olmadigim kadar iyiyim ,t$k ederim.SEn nasilsin?..))))

en az snein kadar objektiv oldugum'dan emin olabilirsin..

bankaliceyi gercekten tanimiyorum son bir kac payla$imlari di$inda..

senin alayini sorgulayn kimler ?bankalicemi? bir insanin inancini sorgulamak ne sana ya bankalice ne de bana dü$er senin burada savundugun,inandigin alet bize bun hakki tanimiyor..
bizlere yasak koymu$ kulum la benim aramda diyor ...

haklisin yok öyle bir dünya..))))) kücük dagari ben yarattim diyorsun yani..)))))))