Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.12.2016, 22:29
___EZEL___

Standard Gereksizin biri;

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Yalan hile dolan,her türlü sahtekarlık yobazlara has bir durumdur.Ben bir haber paylaşmışım,haberin kaynağı belli.Afgan suçlu veya suçsuz bu başka bir konu,orada insanlar ölmüş,bir toplumun değerlerine saldırılmış.Benim tepkim buna.Yobaz müslümanlara düşmanım evet.Duymak istediğiniz buysa.Sapık müslümanlara düşmanım evet.Pedofil müslümanlara düşmanım evet.Kelle kesen,insan organı yiyen müslümanlara karşıyım.Hırsızlık yapan müslümanlara karşıyım.Kendinden olmayan herkesi düşman olan müslümanlara düşmanım evet.

Ayrıca yıllardır almanyada yaşıyorum,burada çalışıyor hayatımı devam ettiriyorum.Alman halkıyla aynı haklara sahip bir birey olarak fikrimi rahat ve özgürce söyleyebiliyorum.Alman halkı sayesinde çok şey öğrendim bu dünyada.Geldiğim günden beri burada çalışıyor ve burada hayatımı devam ettiriyorum.Kendi ülkemde kalsaydım eğer,sırf düşünce suçundan dolayı 400 yıl ceza almıştım.Katıldığım protesto eylemleri hariç...Şimdi kalkıp bana burada maval okumayın,ben türkiyeden çıktıktan 6 yıl sonra bile ceza almışım....
Alman halkına karşı bir vefa borcumuz var,sende kınamalısın nur.Sana ne kadar kızsamda,biliyorum kalbinin derinliklerinde bir insan var.....
Aslında siz türk ırkçıları ile alman ırkçıları aynı ve ayrıca avrupaya giren uyuşturucuyu bu iki ırkçı grup ve bu iki ülkenin istihbaratı orgenize ediyor.Hemde az falan değil,yüzde 35 civarında avrupaya giren uyuşturucu....