Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.05.2014, 13:43
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
"Insanlar gözünün önündeki mertegi görmüyor,karsida ki ormana bakiyor!
Son günlerde,her zaman ki oyun yine sahnede!Ne hikmetse bu younlar,ya yeni bir yasa cikarilmayi planlarken,yada secimlerde ortaya atiliyor!Cok ilginc gercekten!
Birde her seferinde ayni teraneye basvuruyor bu kan emici tayfa!Alevi-Sunni kardestir!
Madem kardeste,neden herseferinde,bu kan emici zümre provakasyon girisiminde bulunuyor?
Tek kelimeyle bu Alevi-Sunni catismasini yaratip,Bundan palazlanmak isteyen tek bir anlayis var!Kan emici rant Lordlari!
Önümüz secim olduguna göre hesabini siz yapin!
burdada sunnisi ve alevisi kardesce yasiyor.

sadece bu alman ve avrupa yapimi sonradan türeme kendilerini sadece ALEVI veya KÜRT olarak tanitarak SUNNI TÜRKLERI kiskirtmaya calismalarinin tek sebebi iste bu !!

BÖLÜCÜLÜK YAPIP TÜRKIYEYE ZARAR VERMEKTIR !!

ben burda ne bir partinin savunucusuyum nede bir toplumun !

ben sadece kardesligin güzelligini anlatmaya calisiyorum.

bu sadece lütfen "ALEVI SUNNI TÜRK KÜRT " kardeslerimden rica ediyorum , sözlerim yanlis anlasilmasin !!

SADECE KELIME ILE BURDA ISLAMIYETE HAKARET EDEBILEN TÜRKLÜGÜ ALEVILIGI VE KÜRTLÜGÜ BIRBIRINE , KIRDIRMAK ISTEYEN , YEZID SEYTAN IBLIS VE DINSIZLERE ; KANMAYALIM !!

YALAN PROPAGANDALARINI BUNLAR HER YERDE YAPMAK ISTEDI !!

BILHASSA KÖLN DEKI PROTESTOLARDA BUNLARDAN COK VARDI ORTADA DOLASAN !!

BÖLÜCÜLÜK YAPMAYIN !!!

YAPANLARIDA LÜTFEN DISLAYIN !!

BUNLARIN TEK AMACI BIZIM KARDESLIGIMIZE FESAT SOKUP; DISARDAN BASARAMADIKLARINI
ICERDEN CÖKERTMEK !!!

KÜRT ANALARININ COCUKLARINI DAHA DÜN DAGA KACIRAN ZIHNIYETI SAVUNAN VE BUNA UTANMADAN , HÜRRIYETIMIZI savunuyoruz diye yorum getiren CAHILLER BILE VAR ARAMIZDA !!

BASKASININ HÜRRIYETINI KISITLAMAK NASIL OLUYOR !!
SORDUNMU DAGA KACIRDIKLARININ ANALARINA BABALARINA !!

HÜRRIYETLIK DEGIL BUNUN ADI :: HARAMILIK !!!

BUNLARIN BIRER KUKLA OLDUKLARINI; GÖREN ARKADASLARIMIN BURDA YAZIYOR OLMASI BENI MUTLU ETMEKTEDIR !!

ORTAK DEGERIMIZ OLAN TÜRKIYEMIZI KORUYAN ASKERIMIZ ILLAKI VAR ^^

AMA BURADA ALMANYADA AVRUPADA TÜRKIYEMIZI BIZLER SADECE GÜZEL INSANLARIN BARIS ISTEYEN INSANLARIN KARDESLIGIN YASADIGI BIR ORTAMIN OLDUGUNU GÖSTERMEK MECBURIYETINDEYIZ !!

BAZAN RUHUMU BEDENIMDEN SÖKEN , AHLAKSIZCA KAHPECE ; YORUMLAR YAPAN KISILERIN , HAKKINI YEMEKTEYIM !! KI ONLARIN ISTEMEDEN BILE BELASINI OKUYORUM !

ALLAH HEPIMIZI AFFETSIN ; HIDDETIMIZIN FARKINDA OLALIM !!

BUNLARIN TEK ISTEDIGI ; BIZI BIZLERE KIRDIRTMAK !!

ALLAH BIZLERI AYIRMASIN !!

ALLAH INSANLIGIN REFAHI ICIN ; TÜRKIYE TOPRAKLARINDA YASAYAN ; SUNNI ALEVI TÜRK KÜRT CERKEZ ERMENI YAHUDI SUBYANI DOSTLUGUNA ZEVAL VERMESIN !!

BIRAK INSANLAR DOGRULUGU KENDILERI BULSUN !!

AMA KOMSU ARKADAS DOST OLDUKLARINI ASLA UNUTMASINLAR !!

selam ve selametle