Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.12.2016, 00:58
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Aslında senin gibi bir gereksize cevap vermek gereksizliktir.Zerre kadar politik bilgin olsa,bunları yazmazdın.Siz koyunların tek birikimi,lümpenlik yemek içimek ve arabesk.Zamanı gelincede topluluk psikozuna uyup,eleştiren,sorgulayan herkese yafta yapıştırmak.Hani az birşey insan olsan,seni ikna etmeye çalışırdım,fakat oda yok.Buraya yazıyorum sen kesinlikle devşirme türksün.Çünkü en aptal onlar olur.Belki ben buraya 2 binden fazla yazı yazdım.Bunların hepside politik bakış açısı belli olan yazılar,her hangi bir millete dayanmadan yazılan yazılar.Geçen zaman içinde bakılacak olursa,kürt bölgelerine yapılan katliamlara zerre ses çıkarmamışsınız.Tutuklanan siyasetçilere veya aydın gazetecilere de ses çıkarmamışsınız.Sıradan askerin kellesini kesenlerde ses çıkarmamışsınız.Sınır ötesi hareket Yani Fırat fiyaskosunda ölen askerlerede ses çıkarmamışsınız.Sormamışsınız bile bizim askerimizin orada ne işi var diye.Antepte kadınların ve çocukların köle pazarlarında satılmasına ses çıkarmamışsınız.Ankarada patlayan bombalama olayınada ses çıkarmamışsınız.Kürtler,Aydınlar,Solcular,Aleviler ölürken bir eleştirinizi göremedik burada.Şimdi kalkıp sırf birilerine yamanmak için milliyetçilik yapıp pirim toplayacağını sanıyorsun ama,alabileceğin her türden beğeni sadece seni et parçası olarak görenlerden gelecek.Yaten beyin diye birşey taşımadığın,sazan gibi her defasında bir oyuna gelmenden belli...Mesela bugün bu hafta Maraş Katliamı yıldönümü,varmı bir eleştiriniz,veya kınamanız?Yok!Dün cezaevlerinde siyasi tutsakların katliamını yıldönümüydü varmı bir yazınız?Yok! O zaman kalkıp burada ahkam kesip insanlara etiket yapıştırmayın.Ben sizin Gizli İşid desteğiniz yazıyormuyum?Elbette yazıyorum.Burada yazdığınız herşey gericiliğe,yobazlığa hizmet ediyor bunu bilin....Sokak kadınlarının sizden daha iyi karaktere sahip olduğunu söylememe gerek yok.Siz kendinizi chatlerde pazarlıyor ve gizliyorsunuz.Onlar açıktan yapıyor...

Ibne konudan konuya atlamaVTANIN neresi senin???? Istiklal mar$indan neden rahatsiz oldugunu söyle,VATANIN NERESI;pis terörist????

Lan pis terörist sana höt diyorum g.öt anliyorsun..Tükürürüm senin 20000 payla$imina SENIN yaptigin tek $ey insanlari birbirine ki$kirtmak ezberini tekrarlamak ,SEn Kürt bile deyilsin pis bir Teröristsin sadece,Kürt olsan Ben Kürtüm dedigin o Kürt kelimesinin bile Türkce oldugunu bilir Vtanina hainlik yapmazdin, sana Soru sordum SENIN VATAN NERESI? ATAN KIM SENIN KAKPE?????Aksini idda ediyorsan bana VTANINI SÖYLE? VATANIN neresi SENIN ATAN KIM?

Lan terörist senden sokak kadini bile olmaz.
Sokak kadini diye kücümsedigin o kadinlar senden bin kat daha $erefli en azindan yedigi kapa sicmiyorlar,üzerinde ya$adigi topraklara ihanet etmiyorlar,Vatanlarina ,bayraklarina sahip cikyorlar.....sinsice pusu kurup masum insanlara saldirmiyorlar,masun bebekleri,izne ayrilan askerleri ,okula giden cocuklari savunmasiz insanlara saldirmiyorlar Kahbe ..SEn Kürt bile deyilsin le$i resilmekte gec kalinmi$ pis bir Teröristsin....

Terörba$i baban Öcalan , cocuk yaslarinda kizlarinizi daga cikartip $erefsiz terör örgütünüze zorla hizmetde bulunurken de gikin ciktimi terörist dölü.....

P.S

Bu O.cocugu yollarimi gözler oldu lara online olmasin,Annanin reklamini yapmaktan i$ yapiyon mü$teri beklemez git soganlarini dogra ,dönerini cevir mal

Geändert von Lara__ (20.12.2016 um 01:05 Uhr).