Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 16:45
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
büllo sen simdi lara arkadasina yalanci demis oluyorsun.

aylarca lara chatte manbee burada gördügüm en yakisikli erkek diyordu.

manbee benim beyaz atli prensim diyordu.

manbee hayalimdeki erkek. adam gibi adam diyordu.

ve aylarca manbee efendinin etrafinda dolasip bunlari söylüyordu.

manbee ile telefonda görüsmelerine bir cok üye sahit oldu. yalvarip aglamalarini hepimiz dinledik.

sormazlarmi adama manbee bu kadar kötüyse niye onunla beraber oldun? niye beraberliginizden sonra aylarca onun reklamini yapip pesinden kostun, niye onu sürekli arayip bir sans daha ver diye aglayip yalvardin???
T9, Lara chatte bunu Mikail'e mi demis (hani su kel kafali, pörtlek kurbaga gözlü bücür var ya) o'na mi demis bunlari Kenan'a mi demis?

Önce bunu bi acikla

T9, su resmini yükle de, herkes su cok yakisikli yorgan yatak 50kg kel bücürü görelim...

Vaybee'de yasamaktan gerceklerle baglantin kopmus, Keloglan'dan prens oldugu nerde görülmüs?

Bizim gördüklerimiz Lara'yi dilinden düsürmemen! Lara'yi anmadigin bir yazin yok forumda!

Kenan ve T9 (Mikail mi?) akil var mantik var? Siz ikiniz yasca benden bile büyüksüz ki ben 40 yasindayim, 72'dogumlu' da degilim...
Lara gibi alimli, genc, zeki ve güzel bir bayan sizin gibi soytarrlarla ne yapsin?

Burda kendi reklamini yapan iki kisi var, biri Mikail digeri de Kenan! Ikisini üst üst koy seyrangah'in boyu etmez!
Oglum bende Lara'yi az cok tanidiysam, ben yanilmam! Agzinizla kus bile tutsaniz Lara sizin gibilerine taviz vermez ve muhattap olmaz.
Hem kac defa ortaya yazdi ben yanimda ot tasimam diye!

Geändert von seyrangah (20.04.2015 um 08:41 Uhr).