Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.05.2014, 04:52
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bacak arasi dusunenler senin su an yasadigin bolgedeki almanlar. Onlar da AKP'li degil, musluman da degil. Hayvan gibi bacak arasini dusunuyorlar her dakika, birbirlerinin esleriyle birlikte olmayi aliskanlik haline getirmisler. Bunu sen de biliyorsun. Su an sapik bir toplum arasinda yasiyorsun isin mide bulandiran kismi, o gibi ahlaki cokuntuyu medeniyet olarak goruyorsun

Yazilarin tamamen ARGUMANSIZ, dolayisiyla argumansiz sacmaliklara arguman sunulmamasi gerekirken yine de her soyledigimi destekliyorum.. Bak asagida 1978salih ne kadar efendi konusmus, bir de senin yazdiklarina bak, agzindan pislik akiyor

Turkler hicbir sey uretemiyor demek.. Dunyanin en iyi doktorlarindan biri olan Mehmet Oz, bir Turk. Seni ozenti

Coca Cola'nin CEO'su Muhtar Kent bir Turk.

Bunlar en basit ornekler. Turkiye'de deli gibi yerli mali ilac uretiliyor ve batili ulkelerin hepsinden daha ucuza satin alinip kullaniliyor.

Savunma sanayimizden bahsetmiyorum bile. Almanya'nin en fazla ticaret yaptigi ulkeler arasinda Turkiye 5. sirada.

Ama senin gibi ezik bati ozentilerine gore Turkler hicbir sey uretememistir, hani vatanseverdin hani Turkiye ve Turk sevdalisiydin? Turkleri elestirecegine oncelikle sen DUNYA ICIN ne yaptin bundan bahset, dunyaya hangi katkiyi sundun? 0. Once bir seyler kat insanliga, bilime teknolojiye, sonra baskalarini elestirmeye kalkis. Komik olan kisim su ki, elestiri bile yapamiyorsun, o yuzden 'kalkisiyorsun' diyorum.

Senin gibi yabanci dotu yalayan ozentiler midemizi bulandiriyor! Madem Turkiye icin bir bk yapmiyorsunuz yapanlara kostek de olmayin bari!

Sana ev odevi veriyorum, AKP hukumeti zamanindaki ihracat ile onceki hukumetlerin yaptigi senelik ihracatlari internetten arastir, oku ve gel.

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Siz AKEPE'lerin sadece gögüs arasi degil, bacak arasi düsündügünüzü de, bir kere daha asagidaki yazdiginla, ortaya koyuyorsun. Bundan öte baska hic biryere akliniz yetmiyor. AKEPE'ciler sirf bu konular üzerinde politika yapar, bunlari dine mal ederek.

Herhalde kötü hastlaliklara karsi ilac bulusunda, veya teknojide ilerlemede degil tabiki. Bunlari kaka dediginiz Bati insanlari yapabiliyor ancak, kiz erkekli, el ele.

Ondan sonra da kalkar Bati insanin ürettigi seyleri, halktan caldiginiz paralarla satin alabilirsiniz ancak, birde böbürlenerek ilerlemeden bahsedersiniz.

Biz de zaten bunu coktan gördügümüzden, sizin gibilerden igrenclik ve utanclik duyuyoruz!

Sizin gibiler bu kafayala ancak ortacag karanliginda les olmaya layik.