Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2007, 14:03
unknown

Standard Papagan gibi müslüman olmak ! :-))

Bildigimiz gibi islamin 5 sarti vardir !
Gerci almanyada yasayan bircok müslümancigin bu 5 sartdan bile haberi yok ama biz islamin 5 sartlarini biliyorlarmis düsünelim ! :-))

Simdi sartlar neden vardir !
Öylesinemi !?
Yasadiginiz evin bile "hausordnung"u var !
Hausordnunga zit düsecek hareket ve tavirlarda bulundugunuzda ev sahibi veya komsulariniz sizi sikayet etme veya evden attirma hakki doguruyor !
Simdi belirli dünyadaki insanlarin belirledigi kurallarin öylesine olmadigini düsünürsek, bir tanrinin, olagan üstü varligin, yani allahin müslüman olmak icin sart kostugu islamin 5 sartini müslümanlarin yerine getirmesi icin SART komus ise, siz YOBAZ müslümanciklar islamin 5 sartindan kacini yerine getiriyorsunuzda toplumu abuk subuk sacma sapan taleblerle huzursuz rahatsiz ediyorsunuz !?
Sanki islam sadece basörtüsünden ibaretmis gibi senelerdir "basörtüsü de basörtüsü" diye aniriyorsunuz !
Siz önce islamin 5 sartni yerine getirin, ondan sonra toplumu huzursuz rahatsiz edecek taleblerde bulunun !
islamin sartlarini bilmeyen YOBAZ dangalaklar icin iste size islamin 5 sarti:

İSLAMIN ŞARTLARI
1- Kelime-i şehadet getirmek.
2- Namaz kılmak.
3- Oruç tutmak.
4- Zekat vermek.
5- Haccetmek.

Simdi her YOBAZ müslüman kendi kendine söyle bir sorgulama yapsin, acaba ben islamin 5 sartindan kac tanesini yerine getiriyorum !

1- Kelime-i şehadet getirmek.
Cogunuz kelimeyi sehadet getirmeyi dahi bilmezsiniz ! Papaganlar gibi müslümanim demekle yetinirsiniz ! :-))
2- Namaz kılmak.
Namaz kilmak zaten basli basina bir tiyyatro. Müslümanlar arasinda bile cözülmüs bir olay degil bu namz kilmak, cünki herseyi bilen düsünen allah nedense kuranda nasil ve ne zaman kac rekat namaz kilinir onu belirtmemis.
3- Oruç tutmak.
hahahahahhaaaa Iste bu acizliginiz rezilliginiz ramazan aylarinda bir baska oluyor. Kimi müslümanciklar öyleki rezillerki sigara icecegiz diye oruc bile tutmuyorlar ! :-))
Kimileriniz ise oruc vakti hayvanlar gibi uyumakla oruc tutuyor, kimileriniz namazsiniz öylesine oruc tutuyor,...rezilliginizin binbir tür cesidi var, hele hele isyerlerinizdeki cevrenize sergilediginiz show maksatli soytariginiz tam TVlik ! :-))
4- Zekat vermek.
Iste müslümanlarin sahtekarliklarinin ortaya ciktigi islamin sarti !
müslümanlar öylesine sahtekarligi kanlarina isletmislerki, zekat konusunda bile allahin sart kostugu 40da birin yerine götü boklu hocalarin imamlarin öngördügü 50-100 euroyla yetiniyorlar ! Simdi kimin sözü daha cok gecerli, allahinmi yoksa götü boklu bir imamin hicaninmi !? :-))
40da birine uyan sahtekarlar bile birde söyle bir tartisma ortaya atiyor: allah 40da bir demis, simdi benim 39 olmus, benim zekat ödemem gerekmiyor ! :-)) allahla dalgami geciyorlar yoksa bu salaklar allahimi salak yerine koyuyorlar simdiye kadar anlayamadim ! :-))

5- Haccetmek.
Bizim YOBAZ müslümanlar hacca genc yasda gitmezler, önce bol bol günaha girerler, haram yer icerler cöküleri kalkmayinca kadina kuza bakamayacak yasa geldiklerinde, yani ahi gidince vahi gelince hacca giderler !
Ulen dürzüler madem müslümansiniz neden hacca gitme parasi biriktirdiginizde hacca gitmiyorsunuz !? Türkiyede izine gideceginize allahin emir ettigi hacca gidin !
Ama yok sizin icinizde disiniz gibi pislik oldugunuz icin, önce haram yiyin icin, uckur acin, yaslanaincaya kadar günah biriktirin ondan sonra hacca gidin, seytan taslayin :-))
ondan sonra allah sizin günahlarinizi af etsin ! :-))
Ya siz gercekden allahi bu kadar salakmi saniyorsunuz !? :-))
Kimi kandiriyorsunuz siz !? :-))

müslümanlarmismismismismis :-))
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaaa :-))

Iste gördügümüz gibi siz daha islamin 5 sartindan 5ini bile yerine getiremeyecek kadar ACIZ YOBAZ müslümanciklarsiniz ! :-))