Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.02.2009, 13:15
fos

Standard

Saka bir yana, evvela sunu bellirtmek istiyorum - "arkadas kalalim" saplantisi ve teklifini genelde sadece kadinlardan duyarsiniz.Ben simdiye kadar uyruk gözetmeksizin cevremde bunu esine veya dostuna teklif eden bir erkek duymadim.Ama kesin vardir.Aramak lazim.

Bir erkegin baslica dogasinda,yetistirilme tarzinda ve cevresinde biten bir iliskinin sonrasindaki ve bilhassa terkedilisinin sonrasindaki ortaminda en son tahammül edecegi sey ayrilacak olan kadinin dostlugu ve arkadasligidir.

2-3-10 yil sonra biryerlerde tesadüfen görüstügümüzde de oradaki o bazen yapmacik dostane tavirlar da, bence medeni ve beseri iliskiler ve aldigimiz terbiyeyle sinirlidir.

Ama bu teklife olumlu yanit veren yok mu? Var! Hem de fazlasiyla var.

Genelde evet diyen hemcinslerim, ellerinden coktan kacmis ve bitmis olan birlikteliklerinin, asklarinin, kadininin ve sovenist kontrolun farkina varmalari ve son care olarak bu mukaddes arkadaslik teklifine 'evet' demelerinin baslica nedenleri :tekrar birlesebilme umudu, ikinci, ücüncü bir sans edinilmesi, kadinin kimlerle görüsecegi takibi ve kendi hormonal dengelerinin saglanmasi arzusudur.
Duygusal suistimal. Bir ihtimal..

Love FoS