Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.06.2004, 03:09
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Halen yanilgilar icindesin!

Senin özel konumun is durumun vs, beni o kadar ilgilendirmiyor, sadece senin degil hic bir kimsenin özel konumlari vs asla beni ilgilendirmiyor.

Beni ilgilendiren tek bir konu vardir insanlarin insanlara olan yaklasimlaridir.

Insanlara parmaklarinin uclari ile göstererek konusan insanlardan her zaman büyük bir rahatsizlik duymusundur.

Insanlara tepeden bakan her insandan müthis tiksinmisimdir.

Insanlarin ellerine gecen kücük bir sans gibi gözüksede birileri icin, belki o insanlar icin cok büyük bir sansdir bir seyleri baska acilardan duyabilme ögrenebilme sanslarina engel olmaya calisan her insandan bir insan olarak utanc duymusumdur.

Insanlarin ama ekonomik, ama egitimsel, ama sosyal, ama dinsel, ama politik, ama cinsel, ama pedogojik, ama görsel, ama cevresel etkenlerden dolayi birilerinin, digerlerine oran ile daha sansli olarak, daha iyi bir egitim ile, daha iyi türkce kullanarak, daha fazla bilgi dagarcigina sahip olarak, onlara asagilamalarina, ellerine gecen kücük firsatlar icinde benlikler ve yeni kisilikler edinmeye calisirken bocalamalarinin üzerinde alayli bir küstahligin asagilik kompleksi ile üzerlerine giderek zaten cok az var olan medeni cesaretlerini kirarak isim yapmaya calisanlardan her zaman migdem bulanmistir-

Önce insan, düsünceler irkciliga, siddete dönüsmedigi sürece, cinsiyeti, cinsi egilimleri, dinleri, dinsizligi, politik görüsü, sosyal durumu, egitimi, egitimsizliginin onun en az ben kadar, en az sen kadar sazgin ve onurlu bir insan oldugunu unutmaman dileklerim ile...

Her sey gönlünce olsun...

Galvani...