Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.04.2013, 13:55
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Yazdiklarina karsi cikan kesin koca ariyordur, kesin biseyler yapiyordur. :-)) Devam et, aferin. Sen kendi yatak hikayelerine bak. Anlata anlata bitiremiyorsun. Sen ne ariyorsun 15 saat online kalarak? Haftasonu bile saatlerce burdasin. Aman bos birakma. Gec kalma sakin heryere laf yetistirmeye, kizlarla laklak kavgaya etmeye. Asterix 1, Sen 2. Kizlarla kavga eden yarim Erkekler. Allah bilir 40 yasindasindir. Utanmiyorsun burda kendinden kücüklerle kavga etmeye. Hast Du keine Freizeitaktivität? Männliche Hobbies, Freunde? Familie? Ich dachte du bist verheiratet. Außerdem sagst du doch immer dass du so religiös bist, geh was religiöses machen. Nurcularin sohbetlerine katil, onlar her haftasonu toplanir. Ama yook, forumdan taslarsin sen Nurculugu. Laf bol ama icraat yok. Klavyeye Kahramani seni.

Dedikodu sevmiyorum, sevmeyecegim.
bak sümük gibi yapistin bana,
ama bu sefer hakaretlerden uzaklasip sadece iftira atmaya odaklanmissin.

sen konuya sadik kalsan istedigin kadar tartisiriz ama irkicilik konusunda ezilince deli danaya dönüp her tarafda saldirmaya basladin.

bende senin ne tür insan oldugunu burada arkadaslarimiza tanitmak icin senin gercek yönlerini anlatiyorum.
daha önceleri namuslu, ahlakli ve edepli oldugunu ve blinddate yapan kadinlara kötü gözle baktiginin acikalmasini yapiyorum ve herkese
onmyclown kendisi blinddate uzmanidir diyorum. hala bir aciklik getiremedin!!!

sen kesin koca ariyorsun demedim ama blinddate yapanin amaci bellidir