Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.02.2009, 19:39
fos

Standard

$u internette dolasan abaza erkekler gercekten sinirlendiriyor beni.Bilhassa türkiyeden yollanan ve hergün gelen sacma sapan "naber, nasilsin, ve tanisalim mi" icerikli elektronik mektuplardan biktim.

Neden Türkiyedeki kadinlara asilmiyorsunuz? Ne zannediyorlar acaba, Almanyadan birine asilinca, hemen nikahlanabilmeyi ve Almanyaya gelmeyi mi?? Hic sansiniz yok catlaklar sizi!.Bunu birisi lütfen Türkceye cevirsin de okusunlar, benim türkcem pek iyi degil.
Tesekkür.

Ayrica Almanyadakiler de i$kembeden döktürüyorlar." Selam tatlim, ne i$..mümkünat?" falan gibilerden konuya girdiklerinde, 'oha' diye düsünüyorum ve bunlarin gercek dünyada neden hic bir kadini elde edemediklerine hic $a$miyorum.

$unu iletmek istiyorum:boktansiniz!
.................................................. .................................................. .................
Tarafimdan Almancadan Türkceye cevrilmistir.Yeminli tercüman FoS / Ücret: o.-€

Önemli not; Üstteki yaziya Türkiyeden cevap yazacak ve yukaridaki bahsedilen profile uyan (...) katilimci bir erkek kullanicimizin da -gerekiyorsa sayet-yazisini Almancaya seve seve cevirecegimi siz sayin kamuoyuna bildiririm. Müracaat buraya.