Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.10.2005, 23:34
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard oofff ya çok asabisin:)

Yazamıyorsan ucuz saldırganlık yapma.

ne saldırıcam niye saldırayım.aşagı yukarı bir senedir gör müyorduk iyi kötü o kadar tartıstık.gördüm hakikaten sevindim.her nekdar tasvip etmesem de ve bazen gerçekten sinirlerimi bozsa da peren hanım.hakkını yememek lazım içerik bakımından çok doyurucu yazılar bırakıyor foruma.samimiyetimden şüphe edebilirsin ama ben bunu kaale almıyorum.senin söylediklerini aynen iade ediyorum.şurda söyledikleriyle tuttalı yazan dopdolu şeyler söyleyen nadir kimselerden birisiyle tekrar karsılasmanın sonucunda bir hosgeldiniz mesajı yazmanın neresi saldırganlık.uslup olarak alay kokusu aldın zannımca.Alay yoktu yazan benim.gerçekten merak uyanmıstı zaten nerde bu hanfendi diye.yazılarını okumak zevk veriyordu açıkçası.tekrar aynı zevke ulaşmanın sevinci olsa gerekneyse.

VESSELAM

GALVANİ ÇOK ASABİSİN.İNSAN DOGDUGUNDA SALDIRIYA UGRAR.HAYAT BİR SALDIRILAR YUMAGIDIR.ZİHNİNİ MUHAFAZA EDEN YASAMAYA MUKTEDİR OLUR.aLLAH YASATIYOR DİYENLER DE ZHNİNİ aLLAHA EMANET OLUP ONUN İKTİDARINA TESLİM OLUP ASABİYETİN KÖRLÜĞÜNDEN aLLAHA SIGINIRLAR.ASABİYETİN SENİ KÖRLEŞTİRMESİNE İZİN VERME BENCE.ZOR AMA...