Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.07.2014, 16:31
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
demek istedigini anlata bildin. benim ne demek istedigimi maalesef anlamadin.

iftira atan bir insan iyi niyetli olamaz.
aslinda iftira atan bir insan iyicene bir DAYAK HAK EDERDI. benim ona saydilarim azdi bile...

ask sehidin benim hakkimda herhangi birsey burada paylastigini hatirlamiyorum, ki kaldi, ask sehidi benim özel hayatimdan ufakda olsa, hic bir sekilde bilgisi yoktur.

senin kast ettigin baska bir konu, erdal ismiyle lgili. onuda burada iki kere acikladim. ücüncü kez aciklamaya niyetim yok, kendinize baska bir papagan bulun.

insanlarin özelini aciklamayla ilgili görüsüne gelelim, bir zamanlar sende aurum denilen kadininda özelini burada paylasmistin. ama hak etmistir ama hak etmemistir, sonucta onun özelini burada paylastin. hatta aranizda yasanan özeli bile......
kadinin özeli yada erkegin özeli diye bir farkilikda olamaz. her ikiside yeryüzünde yasayan birer insanlar.

benim aurumla tartismam ise baskaydi, oda feyzi gibi kiskanclik kirizlerinden dolayi, bana iftiralarda bulunmustu. bu yüzden onunda gözünü oymustum. bu kadar basit.

bu konu benim icn burada kapanmistir.

benim kast ettigim konu baska, erdal ismiyle ilgili degil ama erdalin yaptigi eski hatayi sürekli yüzüne vurmak istemiyorum ve yeni bir kavgayada neden olmak istemiyorum.

aurum konusuna gelince hak veriyorum ama kadin kendisi basladi ve benim savundugum tezde etki ve tepki. defalarca ayni hikayeyi ve salih arkadasimizin ismini adresini telefonunu paylasinca karsisindakinin sabri tasti.

onun icin diyorum bazi konulari uzatmamak gerekir. cünkü bir kisinin üzerine cok gidilirse bir gün sabri tasabilir.

kadinin özeli ve erkegin özeli birileri icin farkli degildir ama ben o konularda eski kafaliyim. onun icinde timeraiserin bir bayanin özelini burada konu yapmak istemesini kabul etmedim. bunu sadece o bayan icin demiyorum herhangi bir bayan hakkinda böyle cirkin bir konu acsada tepkimi görürdü.

bak benim tüm özel bilgilerimi burada paylasan (asksehidi) erdal ile bir bayanin özelini burada paylasan biri ayni degil.