Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.10.2017, 00:33
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Papagan gibi burda aylardir ayni seyi sayiklayip durma ezik ,sen kimsin bana ar edep Dindersi verecek ,kimsin ?
Senin ne Aile egtimin ne Tahsil egtimin ne birikimin nede karekterin bunda yeter zayif sahsiyet bir Kadin olarak bir kere küfürlü konusman senin seviye egtim ve kültür birikimini gösteriyor

estagfullah,asla birilerine ders yada din dersi verme gibi bir niyetim yok,ben insana söz söylerim hayvanlari egitme gibi ne bir nigetim ne de zamanim var....

asla egitimli yada tahsilli oldugumu söyledim aksine okudugum her kitabta ne kadar cahil oldugumu fark ediyorum, ve ne kadar okursam okuyayim ilimden eksik ve yoksun ölmekten korkuyorum...Ve sen ve senin gibilerinin Kültür seviyesinde ölcülmemek icin bir sayfa bir sayfa diye diye 4 saat uykuyla ise gidiyorum cogu zaman

küfürlü konusmak kültürle alakasiz birseydir...edep,ahlak ve görgüyle ilgilidir bu saydiklarimda aileden alinir sonradan sahip olamayacagin seyler bunlar....bu kudurmus hayvanlari sirinlestirimemiz anlamina gelmiyor.......

arastirmaya göre okudugunu yazip anlayamayan ülkeler arasinda türkiye 145 sirada yer aliyor sanirim sen bunlarin arasinda yer aliyor olmalisin

Geändert von Lara__ (15.10.2017 um 00:41 Uhr).