Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.06.2017, 01:56
Benutzerbild von yadeller
yadeller yadeller ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von MOONMAN Beitrag anzeigen
Ya biz türk milleti niye daha fazla daha cok duyunca hemen beynimizi kapatiyoruz?
Ister Pörs ister Yimpas, ister Kombasan ve digerleri olsun bunlar hepsi eskiya soyguncu hirsiz.
Bunlarda ne insanlik ne edeb ne namus ne ahlak var.
Maalesef bunlar din kisvesi altinda yok müslümanlik adina vatandasi kandirirlar. Ama suc bizde niye kaniyorsun kardesim? Bugün dünya ekonomisi senin yatirimina en fazla 4-5% kar verirken böyle at hirsizlari 20-30% kar derken hic mi düsünmedin?
Yok efendim biz basörtülü kizlari calistiririz cünkü is bulamiyorlarmis. Yalana bak yalana. Ulan namussuz o kizlari bakalim hangi sokaklarda hangi barlarda topladin basina bir basörtüsü gecirdin ve bedava calistirirsin? Böylece positiv image yaratirsin.
Bu holdingciler hepsi seytan hepsi kendi ahlakani ve kisiligini 5 paraya satanlar.
Siz ey millet hala bunlara inaniyor ve güveniyorsaniz suc sizin.
Simdiye kadar bu düzenbazlara bir kurus vermedim ve vermek isteyeni uyandirdim zorlada olsa vaz gecirdim.
Eger bir kisi din iman adina ticaret yapiyorsa ondan uzak durun.
Arkadaslar Pörs Holding Magdurlari araniyor. Toplu halde Mahkeme yoluyla haklarinizi aramak icin Magdurlar aranmakta. xxskorp1@freenet.de adresine Mail yollayin lütfen.