Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.12.2016, 23:54
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
''Bazen birisi geçer karşına, bir dünya şey anlatır ama söylediklerinden hiçbir şey anlamazsın; ta ki, onun sözleri arasında, diğer bütün söylediklerini aydınlatıveren basit bir sözcük yakalayana kadar.''/Maksim Gorki

Senin;ettiğimiz kavga esnasında kullandığın bir kelime olmasaydı,beni uyarmasaydı.Ben yazdığım aşk sözlerine başka şeyler ekleyecek,birinin gelip bana merhaba demesini bekleyecektim.Meğer,insanın değeri,ederi herşeyi kişiliksiz olmakta yatıyormuş.Kişilik sahibi,onurlu,başkasının emeğine göz koymayanların,aşk gibi bir şansı yokmuş.Meğer bu küçük dünya kadar, O'da bir yalan,bir yanılsamaymış.Şimdi geçmişte yazdıklarıma aval aval bakıyorum...Akıp giden zamanda,anladığım tek şey,O'na gerçekten değer verdim ve güvendim ve gerçektende aptal yerine koyulduğumdu...
Bundan sonra ben yazmıycam Lara ya ilişkin,onun yazmasının da bende sivrisinek etkisi var zaten....Benim göç zamanım başladı yine,veda ediyorum tüm alışkanlıklara zamanı gelince biliyorsun.Hoşçakal Nur !

Bir kaç gün daha buradayım,vaybee hikayelerimi yazıp silicem profilimi.....

DIRDIRCIMISIN NE KARIN AGRISISIN BILMIYORUM hangi cehennemdeysen cik ortaya $u teröristti ba$imizdan al götür...bu mal lara 'yi dirdirci saniyormu$.....benim lara disinda bir tek nikim yok olmadi da ...bir tek nikim var oda lara...dirdircida ben deyilim.....dirdirci seninki iyice paronayak olmus durumda beyin tamamiyle durmu$ zaten yoktu nasil diyeceksin...sende haklisin mümkünsü al $unu SKT olup gidin bir daha da geriye dönmeyin

Geändert von Lara__ (23.12.2016 um 00:09 Uhr).