Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.12.2016, 00:14
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Sen ne kadar basık bir kişiliğe sahipsin ya,kendini dev aynasında mı görüyorsun sen?
Bak seni daha öncede uyardım,karşındakini tanımadan yalan söyleme.Senin ne menem bir tip olduğunu burada bilmeyen yok.İşin gücün provakasyon,sapıklık.Birde hastalıklı bir insan gibi zırt pırt nick değiştirmen.Uzun süredir netin kesildiği için giremedin sanırım.Baksana yeniden ben zenginim vergi veriyorum ayağı yapıyorsun.Vergi veriyorsan sen züğürtsün demektir.Devletlerin zenginden vergi aldığı nerde görülmüş?Bu kadar ayağa düştüğüne göre larayı takıntı yapmışsın demek ki...Acıyorum sana gerçekten,durumun kötü senin,halüsülasyon görüyorsun aç tavuk gibi ))))

Sketsch gibi...))))

Bravo sana Ezel ! sen bu möölemeyi gercekten anladinmi? bu ya$am artiginin istedigi ilgi...ilginc olan $uki forumda bana yazan her kim olursa olsun yeni bir Nikle ortaya cikmasi....bu le$ bana bir kac ay önce 32 mail arka arkaya gönderdi yigidadam nikiyle ,2 sini okudum 30 nu okumadan sildim ve kendisini igno yaptim....bende beni takinti haline getirdigini düsünüyordum ama sorunun ben olmadiigndan eminim ...bana forumda erkek nikiyle kim yazarsa yazsin mutlaka yeni bir nikle ortaya cikip bildigimiz tarziyla kaldigi yerden devam etmesi...sorun ben deyil bana yazan erkek nikler, bu Transe'nin beklentisi ilgi ,amacina ulasti dünden beri bununla ilgileniyorsun zamanina yazik . birak bögürsün

Geändert von Lara__ (06.12.2016 um 00:23 Uhr).