Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.03.2015, 00:32
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Nurbanu sen gercekten cok iyi bir dost ,cok iyi bir yol arkadasisin ,hem sanal hemde gercek hayat da ,ruhunun güzelligi kalbine vurmu$ var olan nadir insanlardansin iyiki tanidim seni..
Hak ettikleri cevabi sen fazlasiyla vermi$sin hic cekinmeden hem de Ailen olmadan yanında, kolay hedefsin IFTIRACILARA;YALANCILARA'eğer ki, seni savunan ve söylediklerini alıntılayarak p.. haline getiren kişi ya da kişiler yanında yoksa,bu yazdıklarının da pek bir anlamı kalmiyor.Bu kadar kötü niyet sanal olmakla mümkün diye dü$ünürken"SANAL da olsa her insanin sinirlari oldugunu dü$ünüyordum ,yanildigi mi anladim.

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Banu
burada buna tek bir cevap daha yazarsan seninle sohbeti bitiririm..
simdi anladin mi banu neden böyle yazdigimi?

Zitat:
Zitat von GercekAcidir Beitrag anzeigen

Sanal alemde Allahin adini bile manipule etmekten cekinmeyen bir yaratiga ve tamamiyle sanal alemde suhurunu yitirmis hastalikli bir kadina neyi ne kadar anlata bilirsin

Allah sahidim olsun ki, bu yanlarina kalmiyacak

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
p.s.
Anlasilan lara_ bircok kisi ile iliskiye giriyor.
Rica ederim, her iliskiye girdigi kisi burda paylasmayin.
Birakin bir kac taneside kendisinde kalsin.Onunda özelli, özel hayatinda kalsin!!
GercekAci derdin her neysede, yinede bunu yapmamliydin.
Bize tavsiyede bulunanlara!

Bize tavsiyede bulunabilecek samimiyetimimizin olmadigini hatirlatirim

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Sanal is adami
-iftiraci
-kancik
bunlar aynen SENIN icinde gecerli
In deiner Haut möchte ich nicht stecken, du hinterhältiger, alter, möchte gern reicher Geschäftsmann.

Imani olan her kul bilir ki, seytanin en sinsi hilelerinden biri, insanlara Allahin adini kullanarak yaklasmasidir.
Seni iblis, senin bir sinege can vermeye gücün var mi ki? burda Allahin yaratdigi kullarina „deger bicerek“ Allah a sirk kosuyorsun.
SÖZDE MÜMINE FEYZO
Allahin adini isine geldigi gibi evirip cevirip kullaniyorsun seni iblis, dul kari.

Beni havale etdigin o Allah varya (yerleri ve gökleri yokdan var eden)
sana bu yalanlarinin, iftiralarinin hesabini tek tek soracak.
Önce o cingirakli yilan dilinden basliyacak, sonra o pis gözlerine “Gördün mü? Yanindamiydin “ diye hesap soracak. Iste o zaman burda kivirdigin gibi Allahin karisinda kiviramiyacaksin.

SEREF yoksulu, iftiraci, sinsi yilan seni
Toprak bile kendinen olmayni kabullenmiyor, SENIN YATACAK YERIN YOK.

Laramin degil elini, ayagini öpmek onu 100 yil sirtinda tasisanda bu atdigin iftirlarinin "AFFI" olmiyacak

Bana laf salataligi yapma, seni cingirakli, sinsi yilan.
Forumda ki herkes bilir ki, MALbeyin SAPI diye sürtüsmedigin, iftira atmadigin ne bir
hemcinsin ne de karsi cinsten biri kaldi, gurursuz!!!

PS:bu yazinin devami olacak ama simdi degil .... zamani geldiginde, ve daha fazlasi olacak.

Geändert von Lara_ (01.03.2015 um 00:35 Uhr).