Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 14:54
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Insanin zikri nasilsa,fikri öyledir derler!Sen burda aksama kadar katillerin propagandasini yap,meslegin icabi insanlari fislemeye calis,sonrada kalk ahkam kes...Cok komiksin))
Benim senin gibi ahlaksizliklarim yok malesef,ahlaksizliklari gördük,senin zihniyetindeki yobaz kelle avcilari özürlü cocuga tecavuz edip,sonrada ayakkabi partisi usaklari tarafindan berat ettirildi...Siz kendi ahlaki cöküsünüzü,onurlu insanlara yamayamzsiniz!Günes balcikla sivanir mi hic!Sen ve yobazlar güruhu istediginiz kadar caba harcayin,bizim gibi insanlarin tirnagi bile olamazsiniz!Senin gibi bir alcak olarak yasmaktansa,insanliktan yana tavir koyar,hakli mücadele yürüten herkesin yaninda dururum.Isid planiniz tutmayinca,yeniden hizbukontrayi devreye soktunuz....Bunlar sizin son cirpinislariniz,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!Sizin irkci,fasist,kelle avcisi dünyanizi yerlebir edecek umudun türküsünü söyleyenler!Bir kis var nurda,herkese mavi boncuk dagitmaya calisan,onun uyduruk yalanlarina inanip,Uno arkadasi teshir etmeye calisiyorsunuz ama,herkes kimin ne mal oldugunu biliyor!Kaldiki Uno öyle birsey yapmis olsa bile sen ve senin gibi yobazlardan bin kat degerlidir benim icin!
Bana atmaya calsitigin camura burda insanlar biryerleriyle güler)))))))
Birak bu ayaklari PKK'li seni. Senin PKK sevdalisi oldugunu tum forum biliyor. SevtapTuran'in icinde hakaret bile olmayan mesajina verdigin reaksiyon ortada sizin gibi PKK'nin kicini openler onurlu degil karaktersiz serefsizlerdir, ama onlar kendilerini dunyanin en onurlu insani olarak tanitirlar. Hizbukontra ne lan, ne alaka :s uno hakkinda 'video chatte kari dusurmeye calisiyor tuzagina dusmeyin abazadir kendisi vb seklinde diyen sendin hatirladin mi. Medeniyetsizler. Bir de durduk here gitmis, forumda bir tane hakaret bile etmemis SevtapTuran'a yagdirmis hakaretleri bu erkek kurusu. TEKRARLIYORUM, Fatsali31 seni oradan atmissa cok yerinde bir karar.

Simdi tekrar soruyorum sana kari gibi kacmadan lagaluga yapmadan delikanli gibi cevap ver. PKK bir teror orgutu mudur degil midir? Kurdistan kurulmali midir? Guneydogu kurdistan midir yoksa Turkiye Cumhuriyeti topraklari midir?