Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 13:56
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Lara sende sunu anlamiyorum, bu tutumun ve tavrinla bir yöneticinin taraf tuttugunu ve görevini yapmadigini iddia ediyorsun. Senin veya banu gibi küfür eden hasta kisilikli insanlarin iddialarini ciddiye almak, ve bu dogrulta hareket etmek aptallik olur. Onlarca nickler alip farkli nicklerle gelip küfürler ediyor veya haytalarini tatmin ediyorsunuz, her yeni nick yeni umut, her yeni nick yeni yasam, her yeni nick cinsel tatminiyet iceriyoz sizler icin ama güzelim sunun farkina iyi varmaniz gerekiyor. Allah sizi yaratirkan birakin özenmeyi, resmen isini cabuk bitirebilmek icin (yaratilisinizi) avuc icinde sizleri skip da firlatmis dünyaya. O bicimlerler somut umut, fiili cinsel birliktelik veya realde kabulgörürlülük olumsuz seyler. biliyorum, anliyorum seni. chatten baska birisinin seni alip sen "evlencem" dedikce sana dolayli yollardan sahip olmasi, sende büyük cöküntü yaratti anliyorum seni. ama hayatinin bu cöküntüsünün altinda kalacak olan yalnizca sensin, biz degiliz bize küfür edemezsin chati kullanip. O yüzden uzmanlarindan ruhsal destek alip, hukuksal yollari denemelisin bu cirkinlige karsi. Böyle Ratte gibi gizlenerek, ona buna küfür edip veya sana yazan erkekleri uno görme paranoyasi ile hayatini zindan edersin. yeni de gecici bir süre senin bu haline,saldirganliga karismicam. herseyini yitirmis bir kadinin bu tür saldirganligi gayet olagandir.

pleasuree, wo lebst du denn?
natürlich ist es strafbar wenn man beleidigt! auch im internet und chat. das internet ist [b]kein rechtsfreier[b] Rahmen und jeder sollte sich vernünftig benehmen. vaybee alman yasalarina göre ve alman uzantili TLD kullanan almanya sitesi ve burda yazilan,paylasilan ve yapilan hersey alman anayasasina intikal eder.
sen bayan nickine sahipsin, vaybee'de kendini gizleyip ahlaksiz sex teklifinde bulunan onalrca nick var veya belirli bir iliskiden sonra cirkinlesen insanlar, bunalrin sana küfür ettigi oluyordur süphesiz eger rechtsschutzun varsa herhangi bir avukata telefon acip bilgi iste, veya yazili olarak buradan destek al; http://www.recht.de/
burada dikkat etmen gereken, domain uzantisinin .DE olmasi ve sayfanin altinda bir impressum olmasidir. gerci almanya da impressum bilgilendirmesi olmadan site acamiyorsun. sana sapikca yaklasan veya küfür eden kisiye sen degil hemen savcilik dava aciyo, yani senin datenlerin saklanip söz konusu kisiye erisilebiliniyo.

Lara'yi degil de bazen NurBanun evine, chatte küfür etti diye mektup gittigini düslüyom, ahahahah lan Porz Mevlana Camiinde görev yapan abisinin ona olan tepkisini düsnüyom )) Lara zaten dengesiz, chatten bulusmaya gittiginda ailesine acik acik ben chatten biriyle tanistim, nasipse evlencez diye bulusabiliyo. Koptum gülmekten acaba hüsranla bulustuktan sonra, "chatten biriyle evlenmek amacli buluscam" dedigi ailesine nasil bir yanit vermistir, sessiz mi kalmistir öyle üzgün argin. allah yardimcisi olsun ya ;(