Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.12.2014, 19:57
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

sen galiba birileriyle karistirdin beni basit hakaretlerinle (seviyene yakisir sekilde) saniyorsun beni burdan kacirmayi? cok beklersin. inadina. sadece bu sebepten dolayi burdayim. senin gibi türk düsmanlarina göstermek icin inadina. sen o hakaretlerini kendi cevrende kullana kullana benimsemissin ama bende sökmez. beni burdan yok etmek icin akilli yollar denemen gerek, yalan iftira hakaretler zaten senden bekledigim seyler olduguna bunlar sökmez. sen kac defa sarkilar yollayarak, cevap alamayinca benim gibi milliyetci birisine cevap vermem o kadar zoruna gitti demek. bir türk düsmani ile asla ve asla arkadas olamam. bunu bir kenara yaz. ezel nikinle yazilarin hala forumda silinmedi bunuda unutma.

vee cok sevdigin icin: gaziantep: sanli bayragimiz dalgalaniyor. iste böyle bir milletiz biz
Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Dünya savsinda almanyanin usagi olarak savsa girmis,her cephede kaybetmissin!Yeni zellanda o zamanlar ingiliz sömürgesi,sömürgeler asker göndermek zorunda,yoksa o cocuklarin savasa kosacagini hic düsünmüyorum....Ayrica insan olmadigin ortaya cikiyor böylelikle,ölümlerden kimler zevk alir bilirmisin,kan emici vampirler!Senin ne mantikla yazdigini biliyorum ben,usaklik yapmak istedigin,birine yamanmak icin yapiyorsun bunlari!Gec bu isleri KIZKURUSU .......