Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.08.2014, 07:57
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Senin baska isin yok zaten koca bir gün millete satasmaktan baska. Forumlarda userlerin özel nickleri üzerine actigin postlarin sayisi belli degil. Onlarin namlarini yalanlarla, ifitiralarla kötülemek isin gücün.

Bukadar gereksiz enerjiyi nereden buluyorsun diye merak ediyorum. Ama mantik isi olmadigi icin.... sorun yok.

Git de biraz aileni tani, onlarla ilgilen. Belki bekledigin ilgiyi bir gün sana vermeye gönüllü olurlar, Zavalli ruh.

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Sana inanmak zor gelsede ben manbee'yi tanimyorum. senin gibi basit degilim.
her kimin hakkinda böyle birsey yazmis olsaydin, yine ayni cevabi verirdim. benim cevabimin manbee ile bir alakasi yok.

ben senin agirsiz, terbiyesiz ve ukala yazin üzerine bu cevabi yazdim. ama bundan sonra zaten senin tohum üreticilerinle konusacagim. bakalim senin ne kadar terbiyesiz, tahsilsiz, ukala ve edebsiz biri oldugunu biliyorlar mi

bunuda sirf canim isitiyor diye ekliyorum. tahsili diploma ile ölcuyorsun madem, benim iki konu alaninda diplomam var. herkesi kendin gibi zannetme cahil benox.

sana Allahin en cahil kullarindansin, üstüne birde cok ucuz ve cok acizsin. bir daha millete camur atmadan, git aynaya bak.

Geändert von benekalice (19.08.2014 um 08:05 Uhr).