Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.08.2014, 00:37
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sevgili kardesim size karsi asla bir yanlis anlamak gibi bir hataya dusmedim.
Size ve hatta benekalice ye kirginligim yok.
Lakin bazi seyleri defalarca okumaktan ve defalarca copy paste lardan gina geldiginden dolayi benekalice yi blocklamaya karar verdim.
Bana verebilecek bir ilmi olmayan bir insani arkadasim olarak Kabul etmiyorum.

Size tekrar tesekkur ediyor ve icinizin ruhunuzun güzel kalmasini temenni ediyorum.

Allah insanliga merhamet etsin .
Saygilarimla ve selamla

Salih

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Sayin Salih Bey,

sizden özür dilemek istiyorum. Belki söylemek istedigimi dogru sekilde ifade edemedim.
Bugüne dek, hatali bir hareket görmedim sizden.
Rica ediyorum, benim söylediklerime alinmayin. Benoxun ne oldugunu kendinden haric herkes biliyor. Hep kafasina dogru yürüdügünü, dogru ve yalnisi ayirt edemedigini akli olan herkes okuyup anliyabiliyor.
Malum burda saygin insanlar azinlikta. Siz ise, herzaman saygili kisilerden birydiniz. Benim gayem taraf tutmak degildi, sadece bu lüzumsuz kavganin sona ermesini arzuladim. Benox bunu anlamaz, atese koruk ile saldiriyor. Ama Benox böyle. Ve onu böyle kabul etmek lazim.
manbee defalarca onun yalaninin ispatladigi halde, hala inkar ediyor. Ama yalani dahi ortaya cikmis olan, ama bu yalan hala inkar eden bir insandan ne beklenir?
Saygi? Dürüstlük? Dogruluk? Insanlik? Bunlarin hic birini bulamazsiniz.
Benim burda bir arkadasim var, o sizin hakkinizda hep güzel seyler söyler. Sizi karsi saygisi cok büyükdür. Ben ise o arkadasima güveniyorum, ve onun bu konulari benden iyi bildigini, benden daha iyi anladigini biliyorum. Bu sebepden dolayida onun söylediginden cikmam, ve onun söylediginden süphe etmem.
Sizden tekrar özür diliyorum, cünkü anladigim kadariyla, sözlerim ters tepki etti. Bu benim gayem degildi.

Allah hakkimizda hayirli olanlari nasip etsin insaAllah.

Saygilar feyzade