Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.05.2014, 00:28
leutnant

Reden Pscho!!!

Bu arkadasin herhalde Osmanlidan yana kuyruk acisi var. Yazilan herseyi okumadim ama son 1-2 yazilani okuduktan sonra Arkadasin burda amiyane tabirle "sidik yarisi" yapma hevesinde oldugunu farkettim. Kendisi burda dile getirmis, ama bu bence kendisinde olan "toplum tarafindan kabul edilmeme psikolojisinden" ileri geliyor.

Yenicerileri oku diye yazmissin arkadasin birisine, cok güzel yazmissin. Bence Yenicerilerin yanisira tüm Osmanliyi okusa herkes icin ne kadar büyük bir zenginligin oldugunu anlarlar. Sanada tavsiye ederim Ama yok illa merak ettigin seyler varsa cevabini veririz, burada ben biliyorum, benle yarisamassin edebiyatindan ziyade "bildiklerini anlatta" bizde ögrenelim, neyi bildigini. Ayrica senin bildiginin dogru olup olmadiginida burda belirleyelim. Sanli Osmanli Tarihinde seni burda biseyler rahatsiz etmisse, bu rahatsizligini gidermek dolayisiyla burdaki diger arkadaslarida bilgilendirmek isterim.

Neyse fazla dallandirmayim, kisaca izlenimlerimi dile getirmek istedim. Simdi eger varsa bir sorun, burdayim!!!! Ögrenmek istedigin seyleri "EDEP ve TERBIYE" dahilinde sana cevaplandiririm Kardes.

Hadi iyi geceler ))