Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.11.2013, 16:47
uno

Standard

Birak millet götünü versin,sonucta kendi kici ve tercihi.Cocuklarin cinsel istismar görmesi konu,sistem yalakaligi yapip sen bu tecavüzleri onaylamaya calisiyorsun.
Ben köseye sikismadim "B"ossrrphooo .

Ayirca halen PKK diyip karsi cephe olusturmaya calisiyorsun.Söyle bi aciklama yapayim bari.Türkiye'ye bugüne kadar gelmis yönetimler Evren,Özal,Inönü,Demirel,Ciler,Ecevit ve Erdogan. söyle düsün,bi insan olarak bu tür karakterleri nasil savunabilirsin ve bunlar sond erece beyinsiz insanlar bu beyinsizlikleri onlarin birer yönetim araci oldugunu gösterir,basiretsiz ve aptalca siyaset yapma anlayislari var.Bi ara cem boyner sanirim,siyasete atilmaya calistilar, Ki, cem boyner siyasete atilmis olsaydi senin gibi örümcek beyinliler tarafindan "PKK'li" olaran lanse edilip lince maruz kalirdi ve öyle de oldu.cekiliverdi..birakti meydani demirel ve sen gibi saksakcilarina.

Ülke,toprak ve sistem..bu kavramlari birbirindan ayirt edemeyecek kadar aptalsin.Ya da ayirt ediyor bu sekil isine geldigi icin saksakciligini yapiyorsun..Pecetecilik anadolu erkeginin kültüründe yoktur kendini hic bir siyasi örgüt ve düsüncenin altinda sinirlamaz.Hakliya yeri geldiginde hakli,haksiza ise haksiz demeyi bilen bi yapiya sahiptir anadolu insani..Sen bundan kopuksun aslinin nereden geldigide belirsiz..kendini Türk sistemine ispatlama girisiminde oldugun icin özünde anladigin ama ispatlama cabanin oldugu icin bu peceteciligini yapiyorsun

Cekmeye calistigin hic bi yer,cocuk tecavüzlerini onaylayan onursuz kisiligini degistirmez.
MK,millet TR'de cocuk istismari var diyo.Sen ABD'de de var,AB'de de var diyon..beyin ve vicdanina sooksun o cocuk istirmacilari.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Ne oldu len ibis? Heyecanla mesajlarima cevap vermekten kendini alikoyamiyorsun, ama sorulara cevap vermekten halen kaciyorsun. Iyice mahalle karisina dondun.

Senin oyle yavsak ve onursuz bir yapin var ki, seni sozlerle her koseye sikistirip pataklayandan en basit sekilde konudan kacarak kurtulmaya calisiyorsun, ama yakalandin. Enselendin. Sorularima cevap verememen de arti. Erkek degilsin, olsaydin net sorulan sorulara cevap verirdin, ben hicbir sorudan kacmayip cevaplayabilirim. Ama sen cevaplayamazsin.

Mesajlarimin HEPSI konu ile alakali olmasina ragmen seninkiler tamamen escinsel fantezi icerikli ve konudan alakasiz.

Linklerimin birisinden senin fantezin haber konusu olmustu, hani senin su surekli sikayetci oldugun konu:

''“Etnik asimilasyona uğruyoruz” diyerek daha önce Avrupa ülkelerine iltica eden örgüt mensuplarının artık bu gerekçe kabul edilmediği için “Cinsel tercihlerimizden dolayı toplumda dışlanıyoruz” diyerek Avrupa’ya taşındıkları bildirildi.

İstihbarat birimlerine göre son bir yılda 100 kadar önemli KCK mensubu “eşcinsel” olduğunu söyleyerek Almanya, Fransa ve Hollanda’ya iltica etti. Son 3 yılda örgüte katılanların içindeki eşcinsellerin oranının yüzde 15 seviyesinde olduğu açıklandı.''

http://www.aktifhaber.com/pkkda-gay-...ri-583133h.htm

Weibee, boyle konulardan konusursan birazdan senin pesine dusecek bu PKK'li. Oyle seyler ilgisini cekiyor.