Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.11.2013, 12:17
uno

Standard

Bazen seni okuyup gülüp geciyodum,imla hatasi yapmamak icin büyük caba veren ancak yazdigi satirlarca yazi tek bi kelime kadar anlam ifade etmeyen seni rahat birakiyorum zaman zaman.

birakalim simdi muhammed,erdogan,darwin ve apo'yu da "evleninde olay cözülsün" iddiama karsilik arguman istiyor musun halen hehe...kizinca,russ mayer'in hitler karakterlerini erotik filmlerde ki haline benzetiyorum seni

DN: Femen üyelerini destekleyeci yazi oldu yorumum,darwin ve apo yaninda bi daha ki yakistirmalarinda feminist yakistirmanida beklerim "yirim ben seni yirim"

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Soyledigimin tamamini goz onunde bulundurmamissin.

TR'nin oyleleriyle dolu olmasi mechul ama Almanya senin gibi PKK sempatizanlariyla dolu, egitimsiz, komunist vahsilerle dolu bir ülke. Bunu bizzat APO baskanini overek sen kanitladin, amip.

Aile rizasiyla avrupa'da 15-16 yasinda cocuklar evlendiriliyor ve bu YASAL diyorum. Avrupa'da evlendirilen ve HER TURLU fuhusun icine cekilen 15 yasindaki cocuk cok isteyerek mi orada evleniyor? Demek ki olayin dinle alakasi yokmus.

Ogretmenin ogrencisiyle iliskiye girmesi de ayni derecede mide bulandiricidir, cocugun istegi olsun ya da olmasin orada cocugun KULLANILMASI var. Senin onurunu savundugun evrim teorisi destekcileri ve maymunlar becermis, maymundan geldigini soyleyen de sendin zaten, maymunlarla iliskiye girip HIV'i insanlara bulastiran da senin gibileri, ne cok maymun sevdaliymissin.

Sende o onur ne arasin pis PKK sempatizani. Kucuk cocuklari kandirip daga cikaran orada hem tecavuz edip, hem kullanip, hem eline silah verip Turk ordusu tarafindan oldurten PKK teror sebekesini destekleyen bir onursuz serefsizden baska ne beklenir. Bu seni hic rahatsiz etmiyor mu PKK yavsagi.

statistic brain musluman kaynakli degil, eger onu inkar ediyorsan kendi bagimsiz ve tecavuzcu komunistlerin haricinde bir kaynak gosterirsin.

Senin mizmizlanacagini bildigimden, batida ''rapor edilmeyen tecavuz vakalarinin %90 uzeri'' oldugunu da bizzat senin kus beynin icin ingilizce'den Turkce'ye tercume ettim. Yani neymis, ''aman ailem duymasin'' ''aman korkuyorum'' diye oradaki tecavuz vakalari rapor edilmiyormus.

Ayni zamanda alttaki diger kaynaklari inkar edememen de hos oldu, hani su BBC haberin sundugu 1000 pedofilin yarisindan cogunun batili cikmasi. Igrencsiniz.

Geändert von uno (08.11.2013 um 12:20 Uhr).