Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.08.2013, 12:53
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee sunuda her okuyucu bilsinki !!

biz kimsenin dini düsüncesi veya yasayis biciminden dolayi insanligini ölcmüyoruz.

biz insanlari , diger insanlara verdigi önem babinda görüyoruz.

Kim olursan ol, diger canlarla ayni hayati paylastigini sakin unutma.

unutman senin kendini kendine rezil etmen anlamina gelir.

kendine saygin olsun, kendini sev ama diger insanligi ve canlilarida canin gibi bil.

BIR INSANA YAKISAN BUDUR !!

Inanmayan inanmasin, ama bizlerin onun inancsizligina duydugumuz saygiyi onlarda bizlerin inancina göstersin.

Inancsizlarin tek sorunu kendileri ile aslinda. Onlarda "ben neden digerleri gibi inanmiyorum" diye düsünürler ama bu düsüncenin cevabini firavun gibi son anlarina birakirlar !!

ve inananlara karsi bilmedikleri, kendilerinin bile anlamadiklari bir kin beslerler.

ASLINDA KIMSENIN KIMSE ILE SORUNU YOK !!

Tek sorun ANLAYIS veya ANLAYISSIZLIK ..

Insaallah ve Umarim burdan bazi arkadaslar bizim düsüncemizin ne oldugunu anlarlar.

Kimseyi bir yere cekmek degil, ve kimseyi kücümsemek veya yipratmak degildir gayemiz.

Gayemiz sadece KARDESCE bir ortam birakmak arkadan gelen nesillere !!

Ben veya sen burda kardesligi önermez isek ileride kimse baska anadan baska babadan olan kardesligi kabul etmez..

Insaallah bizler burda kendi cevremizde hosgörüyü ve anlayisi empoze ederiz hayatimizda ve sevdiklerimize verebildigimiz kadar güven veririz.

Güven sonucu insanlarin size olan bagliligi artar ve sizin yaptiklarinizi, düsünmeden hayatlarinda yer verirler.

Insaallah hic kimsenin kötü düsünmesinde ve söylemesinde ve hatta ifasinda rol almis olmayiz.

Salih

Geändert von 1978salih (16.08.2013 um 12:56 Uhr).