Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.07.2013, 17:11
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Kenan sana cidden bir sorum, olm sen geri zekalimisin? Sana adresi verdim ben ve bana da haber diye seni özellikle tembih ettim. Sorun nerde gelecek adam mesaj atar, der ki aha geldim, nerdesin gel, ya da aha su saat ordayim oraya gel der...

Bunlardan hic birisini yapmadigina göre anani Türkiyen bütün erkekleri siksin senin oropsucogu...
Bak bu da bi hakaret degil, etki-tepki förmülüne göre netice itibari ile sana yakisan Tarif..
orospucocugu lastosch,
sen bana o bina cok büyük ofisimi zor bulursun dedin. bende bina 50 katli olsada binadaki her insaat sirketine ugrayacagim dedim. sende beklerim dedin kocum.

bunlara burada herkes sahit. sen yazdiklarini silip bu yalanlardan arindigini zannetme. herkes okudu senin yazdiklarini. bana mail atip bu serefsiz yazdiklarini silmis dediler. sildigine göre yarin dediklerini inkar eder dikkat et bundan dediler. ama ben önemli seyleri screen yaptigim icin bu sefer kurtulamadin.

üstelik "adres yanlissa orospucocuguyum" diyende sensin. bu durumda kendini en güzel tarif edebilen yine sen oldun ve ben sana ayni sekilde hitap ediyorum.