Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.07.2013, 17:05
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
yok ben senden sadece yanlis adres vermemeni istemistim. sende "verdigim adres yanlissa orospucocuguyum" demistin. beni zor bulursun cünkü ofisim cok büyük binada demistin. bende 50 katli olsada bulurum merak etme. 10 tane insaat sirketi olsada hepsine ugrayacagim demistim.

simdi cikmis bana mesaj atsaydin diyorsun. mesaj isteyen adam bana mail ile numarasini gönderir ve bana bu numaradan mesaj at der.
simdi yine kivirmaya calisacaksin oc lastosch.

maksat bulusmakti diyorsun. maksat bulusmak degildi!!! sen benim önümde o ettigin küfürleri edemessin demistim. onun icin bulusacaktik. sana erkek sözü vermistim önümde uslu olursan kilina zarar gelmez ama uslu olmazsan gerekeni seninle yapacagimi belirtmistim.

birak bu yag cekmeleri orospucocugu lastosch. maksat bulusmakmis.... benim isim gücüm yokta senin gibi dingille bulusup ne konusacagim lan?
Kenan sana cidden bir sorum, olm sen geri zekalimisin? Sana adresi verdim ben ve bana da haber diye seni özellikle tembih ettim. Sorun nerde gelecek adam mesaj atar, der ki aha geldim, nerdesin gel, ya da aha su saat ordayim oraya gel der...

Bunlardan hic birisini yapmadigina göre anani Türkiyen bütün erkekleri siksin senin oropsucogu...
Bak bu da bi hakaret degil, etki-tepki förmülüne göre netice itibari ile sana yakisan Tarif..