Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.07.2013, 10:51
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bosna'lalilara sor bakiyim bi, Makendonya'lilara, Bulgaristan'da ki Türk'lere , Yunanistan'da kilere... Onlarin Atatürk'ü yoktu da ne oldu?
Hepsinin cigeri malesef 5 para etmez oldulara. Ayni Araplar gibi.. Bu ülkeyi Atatürk'ün askerleri kurtardirlar.. Ve kefensiz yatanlarin torunlari, sözüm ona ne idigü belli olmayan "yollarina kefenleri" ile cikanlara bu memleketi satirmazlar...

Ne ararsin Tanri ile aramda
Sen kimsin ki orucumu sorarsin?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Basi açiga neden türban sorarsin?

Raki, sarap içiyorsam sana ne
Yoksa sana bir zarari, içerim
Ikimiz de gelsek kildan köprüye
Ben dürüstsem sarhosken de geçerim

Esir iken mümkün müdür ibadet
Yatip kalkip Atatürk'e dua et...
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soguyacak bu millet

Isgaldeki hali sakin unutma
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz
Sen anandan yine çikardin amma
Baban kimdi bilemezdin serefsiz
benim bircok bosnali, arnavut, makedonyali ve yunan arkadasim oldugundan bu konulari iyi bilirim. hatta o saydigim ülkelerin bircoguna bizzat kendim gidip gördügüm icin iyi biliyorum.

türkiye'nin basina gelenlerin aynisi onlarinda basina geldi. ne fazlasi ne azi.

bosnaya gelince orada tecavüz olaylari oldu ama bunun osmanlinin bölünmesiyle ilgisi yoktu. cok yakin zamanda sirplarin katliamlari ve tecavüzleri ile magdur oldular.

mustafa kemal kurtardi sloganlari artik kimse yutmuyor.

26 maddenin bir tanesini bile reddetmiyorsun oc lastosch.
iste senin gibi kör kütük fanatiklerin beynindeki o kahramanlari böyle desifre ederiz.

daha bu baslangictir. 2023den sonra bircok belgelerle halki aydinlatip ve mustafa kemalin gerceklerini aciklayacagiz. simdiden kendini hazirla oc lastosch. taptigin lideri yerle bir ettikten sonra tapacak yeni birsey arayisina gir.

@arkadaslar cokta sevseniz azda sevseniz mustafa kemal gerceklerini saklamak yanlistir. bu millete en büyük ihaneti yapan haini kahraman ilan edip onun hakkinda elestiri yapmayi bile hapisle yargilayarak bu milleti 100 yil uyuttular.