Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.07.2013, 10:39
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
Benim anlamadigim sunlar:
1. AKP den önce kadinlarin hakki dahami fazlaydi? (Kadinlar eskiden hic sikayet cesaretinde degildiler, simdi cevreme bakinca sikayet eden sikayet edene; esi bile zorla yatinca tecavüz suc duyurusunda bulunuyordu; eskiden bunlar yoktu )

2.kimse zorla 3 cocuk yaptirmiyor, yapan yapar yapmadan yapmaz; bu Bir tavsiye degilmi, yoksa benmi yanlis anladim?

3. son yillarda türkiyede kadinlara verilen hukuksal haklari almanya ile kiyaslarsam, almanya bu alanda geriye kaliyor: örnek; bosanmada tazminat haklari, dul kadinlarin bireylerin Emekli hakkini bile alma imkani

Sadece istatistikleri gösteripte AKP den önce türkiyede güllük gülistanlik göstermek bana inandirici gelmiyor, tabiki daha cok yapilacak isler var ülkede ama 70 yilligin isini 11 yilda hemen bitirmek kolaymi?
bunlarin amaci kadin haklarini gelistirmek degil.
bunlar iktidara camur atmak. tutmasa bile izi kalir felsefesiyle yasiyorlar.

kendi düsünceleri olmadigi icin devamli gazete küpürleri kopyalayip burada fllood yaparak insanlari manipule etmek. bu tür hareketlerle bunlar sadece cahil kesimi kandirir. birazcik tahsili olan insanlar bunlarin oyununa kanmiyor.