Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.06.2013, 18:01
Zulfiqar

Standard

arkadaslar burada orospucocugu lastoschun yazdiklarini siraliyorum. serefsizi orospucocugu ilan edince bu yazdiklarini sildigi halde herkes tarfinca bu yazilanlar kontrol edilebilir. elimde screenshotlar var.
Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Orasi cok büyük bir alandir Kenan, cöplükte naylon aramaya benzemez. Haber ver önceden ki bende orda bulunuyum ve seni orda bi yemege davet ediyim. Bizde adettendir, aslan yuvasinda saldirmaz, nezaket geregi de aslanlar gibi karsilar misafirini. Biz böyle ögrendik.. Haber bende gelirim olur Kenan?
alanin büyük oldugunu söyledi ve ben 50 katli bina olsada cok büyük bir alanda olsa o adresteki her insaat sirketine ugrayacagimi söyledim
Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
sen merak etme evin numarasina kadar verdin. hatta yanlis adres degil ve yanlissa orospucocugu olayim dedin. 50 katli bina olsa bile her insaat bürosuna ugrayacagim.

simdi kivirma lastosch daha önceleri seni söyle yapacagim ve böyle yapacagim diyordun.
simdide kivirmaya basladin.

biraz sabret geldigimde gözümün önünde kivir.

ps. dedigim gibi adres yanlissa yandin lastik. seni burada artik kendine yakistirdigin naminla anarim.
bunun üzerine bekliyorum seni dedi ve hicbir sekilde o adres yanlistir gelme demedi. inandirici olmak icin kebap söylerim diyor
Zitat:
Kenan bekliyorum seni Kenan... Seni gördügüm gün sanki bayrammis gibi karsilarim..

Ne ismarlayim sana, bizim oranin Testi kebabi meshur'dur ama acili olur.. Zaten yiyecegin tek aci da o olur.. Kenan bak korkmayacaksin ve geleceksin oldu mu?
konuyu fazla uzatmamak icin yine adres yanlissa orospucocugu olacagini hatirlatarak konuyu kapattim.
Zitat:
lastosch devamli ayni konuya deginmene gerek yok. gelecegim ve görecegiz. o adreste seni bulamazsan senin tabirinle orospucocugu&amp olarak kendini tanitmis olacaksin.

aslinda benim terbiyem bu kelimeleri kullanmami müsade etmiyor ama sen bu kelimeyi kullandigin icin bir sakinca görmüyorum.

o binada insaat sirketlerini soracagim ve hepsine ugrayacagim.

hala herkesi kendisi gibi zannettigi icin gelecegimi inanamiyor ve soruyor.
Zitat:
Yalanin kurusun emi, senin var ya Allah bir dedigine bile inanilmaz ama neyse..
Gel bekliyorum ama ne zama geliyorsun Kenan?
ben haftaya geliyorum diyorum ve oc lastosch hala pismis kelle gibi siridp yalanlarina devam ediyor. telefonnumarasi olsa sana 1 saat önce haber veririm ama olmadigi icin randevusuz ofisine gelecegim diyorum.
Zitat:
.... haftaya geliyorum kocum. bakalim o adreste varmisin yokmusun. malesef numara vermedigin icin seni gelmeden önce bilgilendiremiyecegim. ama merak etme uslu olursan kilina zarar gelmez.

arkadaslar artik yorum size kaliyor.

hic cekinmeden orospucocuguna bu yazdiklarini niye sildi diye sorabilirsiniz.

hic cekinmeden o adresin yanlis oldugunu niye önceden söylemedin diyebilirsiniz.

yanlis adres verirken kendini niye orospucocugu ilan ettin lastosch diyebilirsiniz.

olm lastosch adami iste böyle orospucocugu yaparlar diyebilirsiniz.