Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.06.2013, 16:23
the_last_time

Standard Ankara-Oran'a, dag basi diyenin kalitesi ancak bu kadar olur!

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
bak orospucocugu*
yine cakacaksin ve kiviracaksin.

1. türkiyede hangi sirket senin randevun yok yarin yine gel diyormus lan?
2. ne isi yapiyorsun basiretsiz. saat 2ye kadar uyuyup gece 2ye kadar burada sürtüyorsun.
3. benim sadece ofis ve büro degil daha bircok sey var ama burada aciklamak istemiyorum. ben türkiyede üretici ve ihracatciyim.
4. her isyerimde müsteri istedigi zaman gelebilir. müsteri olmasa bile sadece ürün yelpazeyi görmek isteyen veya hizmet bilgisi almak isteyende randevu almadan gelir.
5. gecenlerde tse bile randevu almadan bir isyerime ugradi sen ne anlatiyorsun?
6. türkiyenin en büyük insaat sirketleri olan agaogluna git ve senden randevu istiyorlarmi diye bak. cok geri zekilisin ve yine caktin.

bak oc lastosch konustukca batiyorsun. is hayatindan bihaber olman bir yana cahil ve gerzek birisin.

bunlari okuyan ve türkiyede yasayan is hayatinda deneyimli olanlar aynisini söyleyecektir.

bir daha atip tutma seni böyle ezerim.

@arkadaslar böyle yalancilarin hakkettigi gibi yaziyorum ama sizdende özür diliyorum. bu tip "orospucocuklari" baska dilden anlamadigi icin yerden yere vurarak belki akillanir. bu konu hakkinda yine yorumu size birakiyorum.
Siktir ordan amina kodugumun yalanci pici, senin gelmeni en cok bekeyen benim. Ve sana bulusma adresi de verdim. Benim ofisim yakininda dedim, sende etrafta 50 tane insaat sirketi yok ya bulurum dedin, soyunu sopunu siktigimin pici..
Bizim ofisimize, termin yapmadan öyle kimse habersiz giremez, hele orospucocuklari öyle habersiz hic giremez..
Sen pazarda misket m satiyon lan tipini siktigimin soysuz pici? Geleceksen adam gibi gel ve haber ver usulu budur.. Aha daha hala ordayim. Geleceksen gel, yoksa saat 19.00 bir ortagimla bir is yemegine katilacagim.

Bak olm, sana sinir olmak istemiyorum dedim, ama sen simdi sifiri degil de eski 100 bile harcattin. Olm senin isin gücün yalan dolan, iftira, hakaret mi? Simdi ben desem ki ulan senin üniversteni de senin gibi yalanci sahtekar bir soysuz pici de de bilmem ne ediyim desem hakli degilmiyim?

Ama bana gelen emailleri okuduktan sonra sana üzülüyorum Kenan? Kenan Türk kahvehanelerinden yasli bir adam alip yalanciktan kiz istetip irzina gecmissin, adina da ni$an koymusum? Dogru mu? Bana kalirsa ic güdüm dogru diyor.. Aslinda seni minarenin üstünü orturtmak gerekir lan serefini haysiyetini siktigimin kancik pic köpegi..
Ama dur Ingiltere'ye gidiyorum yakinda, Almanya'ya ugrarsam hele Düsseldorf'a seni bulurum Kenan? Orda hic elimden kurtulamazsan, sonra kinimin siddetiyle gerbermemek icin, ya ceketini ilikleyeceksin karsimda, ya da seni dayak manyagi yaparim ve deli gömlegi ile arta kalanini götütürürüm pickurusu..

Geändert von the_last_time (13.06.2013 um 17:12 Uhr).