Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.04.2013, 15:14
verda

Reden

frankfurt-chicago
hem gidiste hem dönüste valizim kayboldu. gidiste en kötüsü idi üstelik otel degistirecektik bu kez valizim tamamen kaybolur korkusu ile gidip bi güzel alisveris yaptim. temel ihtiyac malzemeleri ve bir kac parca kiyafeti aldim dönüste masraflar cok sükür ödendi. valizimiz de zaten en gec 2 gün sonra bize ulasti.

roma - frankfurt
dönüste duty free de zaten zil zurna sarhos bir adam gözüme carpti icimden insallah ucaga hatta yanima binmez diye dua ettim. allahtan yanima binmedi ama ucakta bir ingilizin karisina asilinca ve taciz edince ingiliz adam kendini tutamadi adama bir tane indirdi. bunun üstüne hostesler pisiriklarin teki, hic biri gidip de adama ikazda bulumadi, sadece bir kac nazik cümleler ile daha fazla alkol veremeyeceklerini ifade ettiler. adam sapitti herkese saldirmaya basladi ve onun yüzünden rötarli kalktik. frankfurta iniste adami polisler kelepceleyip götürdüler

frankfurt - new york
vizem yok gerekcesiyle (ögrenci vizem vardi) beni agir sabikali biri gibi muamele gösterip polisler götürdü, zar zor ifade edip sonra cebimdeki tüm naki parayi alip beni biraktilar aksi takdirde neymis beni almanyaya hemen diger ucakla geri göndereceklermis. amerikan konsoloslugun nanesi, kac kez arayip sorup ve ögrenci vizemle o tatilde turistik amacli gezebilirmiyim diye sormustum evet demislerdi ama gel gör ki gümrükte iceri almak istemediler.