Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.04.2013, 01:45
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Dein Foto wurde wohl deswegen gelöscht, weil Du ein Foto von Arzum Onan in Deinem Profil hast und auf diesem sehr wahrscheinlich ein Copyright liegt. Das ist nicht seltsam, das steht unter anderem in den Vaybee Agb´s.
Ja und? Das ist doch eine berühmte Persönlichkeit. Deren Fotos sind überall im Netz. Mein naives Foto soll dann gelöscht werden? Sorry aber das ist unlogisch. Internette carsaf carsaf fotograflari var artistlerin ve isteyen herkes gerek fan forumlarinda, gerekse baska yerde sayfalarina koyuyorlar hayranliklarini belli etmek icin.

Ben hicbir zaman koydugum resimlerde bu benim fotografim diye koymam. Gerizekali alamanci gencler tanimiyorsa türk TV dünyasini benim sucum degil. Azicik chatten matten kafalarini cikarsalar dünya ile irtibata gecebilirler. Hergün "ne tatli bebegin var" diye gerzek gerzek mesajlar yazanlara sadece aciyorum. :-)

Neyse, tekrar ekledim. :-) Onu silerlerse Türkan Sorayi ekleyecem bi dahakine.:-D Güzel fotograf paylasmanin kimseye zarari yok. Güzellikleri sileceklerine bu sayfayi nasil seviyeli hale sokup nasil güzellestirebiliriz diye düsünsünler.

Ben kac kisiyi bloke ettim simdiye dek profillerinde cok ahlaksiz resimler var, igrenc agza alinmayacak Nickleri var diye biliyor musun? Arzum Onan´mis, Copyright mis hikaye bunlar. Önce pisliklerden arindirsinlar sayfalarini.