Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.10.2012, 16:21
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Da hat jemand meinen Spruch in der Türkei geklaut und ein Buch geschrieben.

Evlenilecek ve eglenilecek kizlar diyordum hep. Bu sözü hep ben kullanirdim. Simdi birisi duymus mu burdan okumus mu bu sözle bir kitap yazmis...

Nothing beats the original! Hadi o sözümü caldin ama o sözün arkasinda da durabilirmisin? Bu söz ayni bir dagin arasindaki bir kilinca benzer. Sirf belirlenmis ve secilmis bir kahraman ona ait o kilinci ordan cikarabilir...

Yavsak Türk kopyacalilari... Hollywood'u andiriyor diye RodiMood diye bi marka cikarmislar. McDonalds'sin simgesine ve renklerine benzeyen DJ Doya Jackson cikarmislar...

Ali Agaoglu denen arsiz, hirsiz, serefsiz bir düzenbaz haramzade de Maslak 1453 diye sözüm ona bir proje üretmis... Tarih yapanlari yazarmis.. Sanki Istanbul'u feth etti bu serefsiz... Kadin dedigin Istanbul gibi olmali dermistim bir zamanlar madem evlenilecek ve eglenilecek kadinlar arasindaki farka vurgu yapiyorum. Fethi bir ve fatihi tek olmali...

Öyle kadinlar mutlaka vardir ama sayisi azaldi. Cünkü Cenab-i Allah'u Teala C.C.'u kiyametten önce emaneti alacak. Yani dünyada güvenilecek hic bir insan kalmayacak. Baba ogula ogul babaya güvenemez olacak vesaire..

Öyle insanlar malesef cogaldi, cami avlularinda olta atiyorlar ama henüz tamamen yok olmadilar.

Toparliyorum, Dallas vur deyince öldürme. Gib dem azzi auch eine Chance Erzincan-Tercan'li yav$sak senin can dostun bile benim profilme bakti. Oraya geldigimde sana sorarim lan ihanet etmenin bedelinin ne oldugunu.... Cocuk degilim aglamam, Allah degilim afetmem derler ya. Iste öyle bir sey, ama senin anani aglatirim o...cogu... Sen en iyisi kendine bir bilet al ve Kuzey Irak'a, Mesut Barzani'nin bölgesine kac. Orda da güvende olmayacaksin ama iste....

Vesselam diyorum simdilik...

Geändert von Der_Levantiner (28.10.2012 um 16:24 Uhr).