Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.10.2012, 12:38
Dallas

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Azzi entweder nimmst du es hin so wie ich es dir sage, oder lasse es sein! Weder musst du mir glauben, noch muss ich dich davon auf Kampf und Krampf überzeugen. Ich war der einzige Türke in der Oberstufe, insgesamt war die Anzahl der ausländischen Schüler 7! Davon waren 4 Aussiedler aus der ehemaligen UdSSR etc.

KK RTE'den daha kat kat daha dürüsttür! Bak bir daha söylüyorum ben hic bir genel baskan icin CHP'ye üye olmam. CHP devrimlerin gelenekcisi olarak parti ici demokrasiye geciyor. Yani somut bir durumla hosnut olmayan birisi varsa, fikirlerini beyan eder parti üyelerini inandirir ve kendini desteklettirir. Bi'at külütür degil demokrasi kültürü yasaniyor orda. Baskandir onun sözüne karsi gelinmez diye bir sey yok. Fikir fikirden üstündür anlayisi le yola cikiyor CHP!
Eger madem ile beni genel baskancilik ile suclamak istiyorsan evet, sirf bir genel baskan icin CHP'nin ölüsüne bile üye olurdum. O genel baskan da Zübeyde hanimdan dogma, Ali Riza beyden olma Selanik'li Mustafa Kemal Atatürk'tür!
Ein lugner unterstellt seinem gegenuber oft dass er lugt weil es zu seinem lebengehort. Also weisst du mit wemdu disskutierst