Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.09.2012, 16:39
CakaBeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Dallas Beitrag anzeigen
Was labberst du denn für´n Mist! Will du etwa damit sagen, dass sowas nicht vorkommen kann in der Türkei. Dass eine Frau jahrelang vergewaltigt werden kann in der Türkei.

Hat sich die Frau dass scheinbar nur eingebildet und hat den kerl erschossen, weil sie in den Wechseljahren war, oder was?!

Ich glaube eher DU kennst dein Land nicht!
yazdiklarimi düzgün oku, ondan sonra gel bir sey söyle.
o arkadas, Türkiyede bu olaylarin kesin daha cok oldugunu ima etti..( bilmedigi sey hakkinda, kesin daha cok oluyor diye ima eden insan, benim nazarimda ancak Cahildir! )
halbuki bu ' Büyük Ceza alinmasi ' gereken olaylar, Dünyanin her yerinde oluyor.
o arkadas üstüne basarak ' Türkiye ' diyerek, Ülkemizi zan altinda birakmaya, sanki tek bizim Ülkemizde oluyormus gibi etrafi böyle inandirmaya calisti.. ben buna karsiyim!!
ben Ülkemizde olmaz diye bir sey söylemedim!!
ben Fanatik bir Türk degilim...sadece, baskalarinin gazina gelinipte Insan kendi Ülkesinden bu kadar kötü seyler bahsetmez...
ben daha 2 ay önce Istanbuldaydim...o sicakkanli ortami, Almanyada 1 sene görmedim...
tek Almanlarda degil, buradaki Türklerde , Türkiyedeki insanlarinin eline su dökemez..
bu kötü olaylar her ülkede oluyor! bu pislik insanlar ' Osmanli zamaninda kacacak delik ariyorlardi. '

bunu Alman Turizmci Sayin Schmidt bir Hristiyan olarak samimiyetle söyledi!!
Tarihinizi, Kültürünüzü arastirin biraz, bu kadar kendi insaniniza hakaret etmekten vazgecersiniz belki!!!!!!!!!!!!