Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.12.2011, 14:23
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Son Menderes'te bu dünyadan göcüp gitti (Adnan Menderes)

Sayin Adnan Menderes cidden özel olsun siyasi hayati itibari ile olsun cileli bir ailenin cileli oglu idi. Babasi merhum Adnan Menderes idam edilerek hayatini kaybetti. Agabeyi 1973'te intihar etti. Kendisi araba kazasinda felc olmstu. Bir keresinde kardesim Ankara'da Sarar magazasinda bir takim elbise ile gömlek, kravat falan filan almisti bir yakinimizin dügününe hazirlanmak icin. Orada Aydin beyde bulunuyordu tekerleklik sandalyesini elleri iller iterek kardesimin yanina yanasti ve delikali bence bu takim elbise size cok güzel yakisti. Eger beni dinlerseniz fazla arastirmayin diyerek ayak üzeri sohbete baslamisti. Üc bes dakika konusmuslar ve siyasi görüsü farkli bir cizgi de de olsa, onun adi gibi Aydin, zeki ve zarif insan oldugunu gözlemlemisti. Bence gercek Atatürkcü o idi! Keske Merkez Sag'in basinda bulunsa idi. Ben bile ona oyumu verirdim. Hakka yürüdügünü dün gazetede okurken sanki bir yakinim ölmüs gibi göz yaslarima hakim olamadim. Ruhun $ad mekanin cennet ola sayin Adnan Menderes! Bu dünyada ne sen ne ailen mutlu olabildi umarim ötelerde mutlu olursunuz InsAllah!

Geändert von Der_Levantiner (25.12.2011 um 14:26 Uhr).