Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.12.2011, 17:52
21esma21

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Das ist also Deine Knigge Insan karsindakini kendisi gibi sanarmis. Ben bir Lama degilim, ben tükürmüyorum ki türkürdügümü yalama ihtimali bulunsun. Menschen kommunizieren durch Wörter. Eger ben bir kisiye yanlis bir söz söylemissem, özür dilemesini de geri almasini da bilirim. Ama ikimizin arasinda böyle bir durum söz konusu degil. senin bu öfken niye? Iki öfkeli insanin bir biriyle karsilasmasi seytanin dügün ettigi andir. Sen öfkenin kurbani olmussun. Sen bir abdest al ve bir Euzu-besmele cek. Tam seytanin esiri ve nefsinin maglubu olmussun.
Bende seni kitap dostu, ilim, bilim meraklisi, kendini gelistirmeye calisan daima ileriye gitmeyi hedefleyen birisi sanmistim. Bir arpa boyu yol alamamissin. Daha ögrenecek cook seyin var... Yazik, senin böyle kendini ve seviyeni böyle kücük düsürmene sasiyorum ve üzülüyorum dogrusu...
Benim bir prensibim vardir levMaltin...mevlana derki:

Bakilacak yüze utanilacak söz söyleme....

bunu herzaman uyguladim her zaman...burda birtane sahsi hakaret bulamazsin, senden baskasina yazdigim...ama ben sürüsüyle bulurum.

ama senin bakilacak yüzün kalmadi.
Önce iranlilarin hepsine hakaret yagdirdin...sonra baska insanlar akp ci diye agzina geleni saydin.. bana sundugun ahlaksiz sohbetini devre disi birakiyorum. daha saysamda bitmez....seni niye bloke ettigimi burda insanlara söylesene.... kac zamandir profilime bakiyorsun ama nafile..

Sen cok assaglik birisin... cok sabrettim ve insanca denedim...ama insan olmayan insanliktan anlamaz. o yüzden kisasa kisasa gectim...Allah senin gibi iki yüzlü insanlari benden uzak etsin...dosta düsmana bile vermesin... okadar tiksincsin artik benim icin.

Buda sana son yazim.. cünkü UMRUM disisin. Resmen forumlardan igrendim sayende bunuda hayir olarak görüyorum. bu konuda sana tsk etmem lazim.

hadi zavalli hayatinda belki birgün insann olmak sanada nasip olur. adios levMaltin.