Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.09.2011, 08:09
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von aligaycan Beitrag anzeigen
Ya arkadas cok ayip ediyorsun neredeyse escinselleri pädophillerle es tutacaksin. Ama sonunda kurtariyorsun olayi bizim resit oldugumuzu hatirliyorsun. Benim bir kadinla beraber olmam, senin bir erkekle beraber olman gibidir. Sen hic bir erkekle beraber oldunmu? asik oldunmu hic bir erkege? Ayni soruyu ben sana soruyorum bakalim nasil bir cevap vereceksin cümle alem bekliyoruz....
Hayir Alican ben oldum olasi hep kizlara ve kadinlara asik oluyorum. Köyde teyzem benimle kiz ardaslarinin yanina gittiginde bütün kizlar beni el bebek gül bebek sarilip öperlerdi ve ne tatli cocuk sonra büyünce benimle evlenirmisin derlerdi yok ben evlenecegim diye bir birileriyle sakalasirlardi. Ilk kiz arkadasim birinci sinifta bir Fransiz kizi idi. Ah Florance Yani anlayacagin hep kizlara ve kadinlara ilgi duydum duyorum dogal oldugu gibi. Bence senin basindan bir travma gecti ve erkekler dünyasinda kendini kanitlayamadim ve milletimiz acimasizdir. Düsene de bir sen vuracaksin derler ya derken, sende vurula vurula bu günlere geldin. Ve Freud misali, kadinlara dedigi gibi tecavüz kacinilmazsa zevk alacaksin anlayisina büründün. Sen her zaman homoseksuel dedildin ya, hic mir okul sinifinda oglanlar sola, kizlar saga diye ayristirilmadiniz hic mi bir kizi görüpte icin "ciz" etmedi? Dogar dogmaz senin böyle olduguna ihtimal tanimiyorum. Ilk defa ne zaman kadinlara yan cizdin? Herseyin baslangic notkasi ne zaman oldu sende? Asil merak konusu o...

Geändert von Der_Levantiner (30.09.2011 um 08:42 Uhr).