Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.09.2011, 07:40
Benutzerbild von aligaycan
aligaycan aligaycan ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
O konuda düsünce farkliklarimiz var Ali. Sinirlarin olmadigi yerde orman kanunlari isler. O zaman örnegin bir cinsi sapikta bende cocuklardan hoslaniyorum derse. Cocuklarda insan degil mi? Ancak sizde bir durum farkligi var siz resit insanlarsiniz ve karsilikli arz-talp üzeri bir birinizle temas kuruyorsunuz. Dedigim gibi Ali, egri oturalim ama dogru konusalim. Dilerdim ki sende bir bir kadinla beraber yasamanin hazini almis olsaydin keske. Elbette onlarin zor yanlari da vardir ama güzel ve tatli yanlari da var. Sen hic bir kadinla beraber oldun mu? Bak sorum onlarla beraber olamadigin degil, hayatinda hic bir kadina asik oldun mu?
Ya arkadas cok ayip ediyorsun neredeyse escinselleri pädophillerle es tutacaksin. Ama sonunda kurtariyorsun olayi bizim resit oldugumuzu hatirliyorsun. Benim bir kadinla beraber olmam, senin bir erkekle beraber olman gibidir. Sen hic bir erkekle beraber oldunmu? asik oldunmu hic bir erkege? Ayni soruyu ben sana soruyorum bakalim nasil bir cevap vereceksin cümle alem bekliyoruz....