Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.08.2010, 15:25
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln

Cok komik bir cevap vermissin.
Sen alip is kanununu buraya kopyalamkla bu kanunun ne kadar isledigini de göz önüne koyuyorsun.

4857 sayili is kanunun 71´inci maddesi nasil isledigini her an görüyorum
Mendil satan cocuklar, ayakkabi boyayan cocuklar fabriklarda is yaptirilan cocuklar......

Agzi olan bilip bilmeden konusuyor!!!!!
Bize islemeyen kanunlardan bahsetme!!! Bu kanunlari nasil isletir hale getirebiliriz?????

90 yildir bizim Kanunlar islemiyor, dayisi amcasi olan elini kolunu sallayarak istedigini yapiyor bu ülkede.

Bu son 7 yildir Türkiyede cetelerin üzerine gidiliyor. Yasadisi gruplar bitiriliyor. Ergenekon gibi örgütler cökertiliyor.

Ben diyorumki bu bizim anayasamiza aliniyor!!!!!!!!
Bu niye bazi kesimleri rahatsiz ettigini anlamadim????

MHP, CHP, BDP ve PKK bir olup Hayir diye haykiriyor.
Birbirlerine öyle bir yaklastilarki Af bile getirecekler birbirlerine.

CHP Evet diyen Belediye baskanlarini Partiden atiyor.
PKK Evet diyenlere tehdit yagdiriyor.
BDP'nin tutumu ortada, insanlara güvenmedigi icin oy vermeyin diyorlar ve bunlarda gidenlerin cezasi kesilecek diyorlar.

Eeee bu Devlette Anayasa degisikligi sart mi? Evet sart!!!!!
Cünkü CHP gibi "HAYIR"a zorlama
Cünkü BDP gibi SANDIK" yasagi
Cünkü PKK gibi "EVET" yasagi
verenleri engellemek icin gerekiyor!!!!!

Türkiyede su an icten pazarliklar yürüyor. Bunu cok acik indiragandi Kemal agzindan kacirdi. Siz bize "HAYIR" verin biz size genel AF verecegiz :-))))))

Yaaaa bu nasil pazarlik???? Katiller, tecavüzcüler serbest birakilacak!!!
Ondan sonra bu ülkede niye bu kadar sapik dolasiyor, niye bu kadar tecavüz oluyor diye yanmalar!!!!

Rahsan AFini gördük. Ne kadar it kopuk varsa disari cikarildi. Bu hirsiz Kemal bile Rahsan afindan kurtuldu. 5 milyar dolarlik davayi Rahsan Afiyla sildiler.

ANAYASA degismesi lazim!!!!!
ve bunun degismemesi icin cocuklar zaten korunuyor, anayasaya bu maddeyi almayalim deyip. bunu sebep gösterenler cok komik.

13 Eylül de Türkiyenin eski halinde kalip degismeyecegi veyi yeni asirlara mi tasinacagi belli olacak!!!!!